کدخبر: 1074 شنبه، 01 آبان 1400 - 12:09 1074 پرینت خبر
علی رسولیان، معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت:

رفع مشکلات واحدهای تولیدی با جدیت دنبال می‌شود

image

معاون وزیر صمت و رئیس شهرک‌های صنعتی ایران گفت: رفع مشکلات واحدهای تولیدی کشور با جدیت درحال پیگیری و انجام است.

به گزارش روشنای راه، علی رسولیان در نشست بررسی مشکلات واحدهای صنعتی استان اردبیل افزود: اکنون شاهد افزایش تولید و اشتغال در بخش صنعت کشور هستیم.

وی ادامه داد: امسال تجهیز و نصب ماشین‌آلات واحدهای تولیدی از ۳۳۰۰ به ۴۲۰۰ واحد در شهرک‌های صنعتی کشور افزایش یافته است که حاکی از حرکت به سوی رونق تولید در کشور  است.

مدیرکل دفتر بازرسی نهاد ریاست‌جمهوری نیز در ادامه این نشست گفت: دولت سیزدهم در تلاش است به منظور تامین خواسته‌ها و حقوق مصرف‌کنندگان و تولیدکنندگان تعامل مناسبی بین واردات و تولید برقرار شود.

مجیدرضا فولادی افزود: قطع واردات باید براساس برنامه‌ریزی و افزایش تولید انجام شود بطوری که به تدریج با افزایش تولید روند واردات کاهش یابد.

او بیان کرد: اکنون با قطع  واردات رویه کالاها زمینه رونق تولید و سوددهی در بیشتر واحدهای تولیدی کشور فراهم شده به نحوی که تولیدکنندگان قادرند عمده کالاهای موردنیاز کشور را تامین کنند.

معاون وزیر صمت و مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران به عنوان نماینده وزیر صمت در جریان سفر رئیس‌جمهوری به استان اردبیل به منظور بررسی مشکلات تولیدکنندگان در اردبیل حضور دارد.

رئیس‌جمهوری روز جمعه در هشتمین سفر استانی خود وارد فرودگاه پارس‌آباد مغان در استان اردبیل شد و مورد استقبال آیت‌الله عاملی نماینده ولی فقیه در استان و سیدحامد عاملی استاندار اردبیل قرار گرفت.

رئیس‌جمهوری را در این سفر معاونان و تعدادی از وزرای دولت همراهی می‌کنند.

 

منبع: خبرگزاری ایرنا

آخرین اخبار
پایگاه خبری شهروندالبرز
پایگاه خبری نوژان نیوز
مؤلف نیوز
پایگاه خبری ویدانیوز