سرویس استان البرز
img

افتتاح واحد تولیدی و بازرگانی صنعت رایان پارس

شرکت صنعت رایان پارس در سفر رییس جمهور به البرز با حضور دکتر عباس علی آبادی وزیر صنعت ، معدن و تجارت در اشتهارد استان البرز آغاز به کار کرد.

img

فاز دوم و سوم کارخانه نوآوری البرز افتتاح شد

همزمان با سفر ریاست جمهوری و هیات دولت به استان البرز، فاز دوم و سوم کارخانه نوآوری و صنایع خلاق البرز با حضور دکتر فیروزآبادی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری افتتاح شد.

img

قدر دانی مدیرعامل شرکت آبفای استان البرز از عوامل دست اندرکار در سفر دوم ریاست جمهوری

مدیرعامل شرکت آبفای استان البرز در پیامی از عوامل دست اندر کار در سفر دوم ریاست جمهوری قدردانی کرد.

img

ثبت 270 مورد درخواست مردمی در میز خدمت کمیته امداد

در جریان دومین سفر استانی رئیس جمهور به استان البرز، میز خدمت برای دریافت و پاسخگویی به مشکلات مددجویان و نیازمندان البرزی در کمیته امداد تشکیل و 270 مورد درخواست مردمی ثبت شد.

img

بازدید شهردار کرج از پروژه ادامه کمربندی مهرشهر

مهرداد کیانی شهردار کرج به همراه حسین دقیقیان مدیر منطقه 4، موسی پور نماینده دادستان شهرستان کرج، رحیم خانی مدیر کل املاک و مستغلات شهرداری کرج، ناصرخاکی معاون عمران شهرداری کرج، عوامل انتظامی و مسئولین و معاونین منطقه 4 از پروژه ادامه کمربندی مهرشهر بازدید کرد.

img

سالمندان و کودکان البرزی از حضور در فضای باز خودداری کنند

مدیرکل مدیریت بحران استانداری البرز با اشاره به هشدار هواشناسی در خصوص آلودگی هوای استان گفت: افراد آسیب پذیر شامل کودکان، سالمندان و بیماران قلبی و تنفسی از حضور بلند مدت در فضای باز خودداری کنند.

img

قدردانی امام جمعه کرج و استاندار البرز از استقبال پرشور مردمی در سفر رییس جمهور

نماینده ولی فقیه در استان البرز و امام جمعه کرج و استاندار البرز در بیانیه ای مشترک از حضور پرشور و بی نظیر مردم از رییس جمهور در دومین سفر استانی به این استان قدردانی کردند.

img

بررسی مشکلات ۵۰۰ نفر از ایثارگران البرز در دور دوم سفر رییس جمهور

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز گفت: همزمان با دور دوم سفر رییس جمهور به این استان مشکلات بیش از ۵۰۰ نفر از ایثارگران در قالب سه میز خدمت بررسی شد.

img

افزایش تعامل خانوادگی یکی از راه های کنترل کودکان در فضای مجازی است

رییس پلیس فتا البرز از اجرای چهارمین طرح پویش مردمی کودکان سایبری در این استان خبرداد و گفت: افزایش تعامل خانوادگی یکی از راه های کنترل کودکان در فضای مجازی است و خانواده ها باید برای استفاده کودک از اینترنت هدف مناسب در چهارچوب این فضا تعریف کنند.

img

تونل‌های مترو در پدافند غیرعامل نقش ویژه‌ای دارند

رئیس سازمان حمل و نقل ریلی شهرداری کرج گفت: تونل‌های مترو در پدافند غیر عامل و در مواقع اضطراری جایگاه ویژه‌ای دارند.

آخرین اخبار
پایگاه خبری نوژان نیوز
پایگاه خبری ویدانیوز