سرویس یادداشت
img

سرمایه هایی که به خاک میسپاریم

هنوز از دروازه نوجوانی عبور نکرده اند که مشمول خدمت سربازی می شوند و اگر از انجام این وظیفه اجباری شانه خالی کنند از بسیاری از حقوق اجتماعی شان محروم خواهند شد.

img

نشاطی برای دل ها و همبستگی برای جامعه

عید سعید فطر مثالی برای یکی از مهمترین ارزش‌های دینی و انسانی است، که احترام به خداوند، حفظ انسانیت، بخشش، عدالت، تواضع و انسانیتی جدید در جامعه یافت شده است.

img

اعتبار و قدرت ارتش، ملت را دوام می دهد

روز ارتش یک رویداد اساسی در تاریخ هر کشور است که به لحظه‌ای بهتر از همه برای یادآوری خدمات و فداکاری‌هایی است که نیروهای نظامی در ارتش برای ملت خود انجام داده‌اند.

img

اعتصاب صلح‌آمیز و نبرد برای عدالت؛ همبستگی با مردم فلسطین در روز جهانی قدس

جشنواره روز جهانی قدس یک رویداد سالانه است که در آخر هفته آخر ماه مبارک رمضان در سراسر جهان برگزار می شود. مردم در این رویداد شرکت کرده و با تجمعات و مراسم های عمومی، برای حمایت از حقوق فلسطینی ها و صلح در خاورمیانه تلاش می کنند.

img

نوروز، جشنی برای شروعی نو

عید نوروز مسیری است برای ارتقای روحیه خود، برای پایان دادن به گذشته و شروع فصل جدیدی از زندگی...

img

حضور وزیر در شهر کرج برای آئین بازگشایی ایستگاه مترو؟ یا اعلام حضور جهت ابقای شهردار!

حضور وزیر در شهر کرج برای آیین بازگشایی ایستگاه مترو؟ یا اعلام حضور جهت ابقای شهردار!

img

روز مهندس؛ برتری دانش و هنر در ساختار پیشرفت کشور

روز مهندس یکی از رویدادهای مهم در تقویم رسمی ایران است که به مناسبت گرامیداشت حضرت مهندس خواجه نصیرالدین طوسی، ریاضی‌دان، فیزیکدان، و مهندس برجستهٔ ایرانی، هر ساله در 5 اسفندماه به نام روز مهندس نام گذاری شده است.

img

انقلابیان پایدار، ایران پیروز!

یکی از پرافتخارترین لحظات تاریخ ایران است که در طول انقلاب اسلامی، مردم ایران با عقاید و ایده‌هایشان، مقابل قدرت‌های بزرگ و متجاوز، به پیروزی رسیدند.

img

از حاج‌فتل «آجورلو»تر نشو!

مسیر موفقیت «علی فتح‌الله‌زاده» در مدیریت باشگاه استقلال چندان پیچیده نیست، چرا که استقلالِ امروز نه مانندِ سال‌های گذشته نیازمند مدیریت «بمب‌محور» است و نه باید به سیستم «شعارگرایی» وابسته باشد؛ یعنی نه فتح‌الله‌زاده قدیم را می‌خواهد که هیچ چشمه شهرتی قادر به سیراب ‌کردنش نبود و نه آجورلویی را می‌خواهد که تمام ضعف‌های مدیریتی‌اش را می‌خواست با پول جبران کند، هرچند مخرجِ مشترک حاج‌فتلِ آن دوران و حاج‌مصطفیِ اخیر تعدد وعده‌های فضایی‌شان بود که جز بازتولید هزینه‌های کلان و غرق‌ کردن بیشتر آبی‌ها در مشکلات حاصلی نداشت.

img

دانشجو امید فرداست...

دانشجویان آینده ما هستند؛ آن‌ها کسانی‌ هستند که کشور ما را به جلو می برند.

آخرین اخبار
دامنه دات آی آر