سرویس فرهنگی و هنری
img

هیات‌های مذهبی به دنبال تربیت نخبگان قرآنی باشند

رئیس‌ سازمان اوقاف و امور خیریه به دست اندرکاران هیات های مذهبی سفارش کرد که نخبگان قرآنی تربیت کنند.

img

دوره طلایی انقلاب اسلامی فرا رسیده است

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: امروز با همگرایی ایجاد شده در ساختار حکمرانی کشور، دوره طلایی انقلاب فرارسیده است و باید با تغییر زیرساخت های اساسی، گام مهمی در جهت زمینه سازی تمون نوین اسلامی برداشته شود؛ چنان که دولت انقلابی این تغییر را در رویکردهای اساسی برنامه های خود از جمله برنامه هفتم توسعه لحاظ کرده است.

img

سرویس مدارس دانش‌آموزان استثنایی به شرط دریافت مصوبه دولت رایگان می‌شود

رئیس سازمان آموزش و پرورش استثنایی گفت: پیش‌نویس دستورالعمل رایگان شدن سرویس مدارس دانش‌آموزان استثنایی آماده شده است و اگر مصوبه دولت را بگیرد لازم الاجرا خواهد شد.

img

مجدانه پیگیر جذب سرمایه‌گذاری خارجی هستیم

معاون گردشگری کشور در گردهمایی رؤسای نمایندگی‌های جمهوری اسلامی ایران بر پیگیری‌های مجدانه برای جذب سرمایه‌گذاری خارجی تاکید کرد.

img

گردشگری پیشران توسعه کشور و مصداق بارز دیپلماسی عمومی است

وزیر میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی، گفت: سفرا نسبت به ایران‌هراسی وظیفه تاریخی دارند و گردشگران بهترین مصداق مقابله با ایران‌هراسی هستند. تلاش‌های موثر در راستای جذب گردشگر به کشور می‌تواند منجر به تغییر نگاه گردشگران نسبت به ایران شود.

img

مهلت ثبت‌نام اعضای صندوق هنر در سامانه نهضت ملی مسکن تمدید شد

مهلت ثبت نام اعضاء صندوق هنر درسامانه نهضت ملی مسکن تا ۱۸ خرداد تمدید شد.

img

دوران راحتی صداوسیما تمام شد

عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی با بیان اینکه صداوسیما در چهل سال گذشته تقریبا بدون رقیب و راحت بود. ولی الان دوران راحتی تمام شده است، گفت: فضای مجازی و ماهواره رقبای رسانه ملی هستند و همین الان بخشی از ذهن و باور مخاطب را در اختیار گرفته‌اند.

img

معارف دینی را در بخش فرهنگی و اجتماعی لایحه برنامه هفتم ارتقاء دهید

رئیس ستاد اقامه نماز کشور با ارسال نامه‌ای به رئیس جمهوری خواستار اضافه‌شدن بندی برای ارتقاء و بهبود معارف دینی همچون اقامه نماز، تفسیر، تدبر در قرآن، جایگاه مسجد، امر به معروف و عفاف و حجاب شد تا در بخش فرهنگی و اجتماعی لایحه منظور شود.

img

ورود جدی موسسه تنظیم و نشر آثار امام (ره) به پاسخگویی شبهات

رئیس موسسه تنظیم و نشر آثار امام خمینی (ره) با اشاره به شبهات مطرح‌شده پیرامون امام (ره) از سوی دشمنان و رسانه‌های معاند از ورود جدی این موسسه در حوزه پاسخگویی مستند و مستدل خبر داد.

img

ثبت خاطرات راویان دفاع مقدس یک ضرورت است

فرماندار بابل گفت: راویان اگر خاطرات دفاع مقدس را به ثبت نرسانند افراد دیگر روایت ناصحیح را نهادینه می کنند.

آخرین اخبار
دامنه دات آی آر