سرویس فرهنگی و هنری
img

عصاره دستخط درمانی

در کتاب روانشناسی هنر، که با همکاری کمیسیون ملی یونسکو به چاپ رسید، بنیانگذار سبک دستخط درمانی، پروفسور باهر، روش‌های کمک درمان را در ۴۰ ساحت مختلف توضیح داده است.

img

خانه فاتح و سه اثر تاریخی غیرمنقول دیگر از البرز در فهرست میراث ملی کشور به ثبت رسیدند

مدیر کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان البرز از ثبت چهار اثر تاریخی غیر منقول از البرز در فهرست میراث فرهنگی ملی کشور خبر داد.

img

کتاب کارخانه کسب و کار، معناییست که ما به رنج هایمان بخشیده ایم

این کتاب را هدیه می دهیم به آنهایی که می دانند در فقر معنویتی نیست و از آن به ستوه آمده اند. آن هایی که می خواهند کاری بکنند، یا چیزی بسازند که آینده خودشان و دیگران را تغییر دهد و به ثروت واقعی دست یابند.

img

تأثیرات گردشگری کاروانسرای ینگی امام فرا استانی است

مدیر پایگاه میراث جهانی کاروانسرهای ایرانی با اشاره به اینکه درصورت تزریق اعتبارات کاروانسرای ینگی امام در اولویت است، گفت: این کاروانسرا در نوع خود منحصر به فرد است و می‌تواند در حد استانی و فرا استانی بسیار تاثیرگذار باشد.

img

کانال‌ها و سامانه‌های خبری ساماندهی می‌شوند

صاحبان امتیاز رسانه‌ها می توانند با مراجعه به سامانه جامع رسانه‌های کشور نسبت به ثبت و معرفی رسمی سامانه‌های خبری و پیوست‌های فضای مجازی متعلق به رسانه خود که در انواع سکوها و کارافزارهای ایرانی منتشر می‌شوند، اقدام نمایند.

img

حادثه تروریستی اتفاق افتاده نشانه ترس و هراس دشمن از مکتب حاج قاسم سلیمانی است

همزمان با چهارمین سالگرد شهادت سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی و تجمع دهها هزار نفری عاشقان و مریدان سیدالشهدای محور مقاومت شاهد جنایت هولناک و ترور بزدلانه تعدادی از هموطنان عزیزمان توسط ایادی اجاره ای رژیم جعلی و کودک کش صهیونیستی هستیم.

img

انتخاب اعضای شورای مرکزی حزب آزادی

اعضای شورای مرکزی حزب آزادی در ششمین کنگره سراسری این حزب انتخاب شدند.

img

تاکید ضرغامی بر حمایت از سرمایه‌گذاران حوزه گردشگری استان البرز

وزیر میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی از کاخ ناصری واقع در شهرستانک استان البرز بازدید کرد و در جریان میزان پیشرفت پروژه در حال احداث در این محوطه تاریخی قرار گرفت.

img

شهرداری تهران از مجموعه سعدآباد شکایت کرد

رییس شورای اسلامی شهر تهران از شکایت شهرداری تهران از مجموعه سعدآباد جهت قطع درختان این مجموعه خبر داد.

img

ظرفیت معرفی چهره‌های قرآنی ایجاد شود

معاون قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با اشاره به آماده‌سازی زیرساخت‌های برنامه قرآنی «محفل ۲» گفت: این برنامه باید به دنبال معرفی سلبریتی‌(چهره)های قرآنی باشد و یا ظرفیتی ایجاد کند که در حوزه قرآن هم بتوانیم سلبریتی‌هایی را به جامعه معرفی کنیم.

آخرین اخبار
پایگاه خبری شهروندالبرز
پایگاه خبری نوژان نیوز
مؤلف نیوز
پایگاه خبری ویدانیوز