سرویس اجتماعی
img

همه چیز درباره بیمه فراگیر خانواده ایرانی سازمان تامین اجتماعی

طرح‌های جدید معرفی شده از جمله بیمه زنان خانه دار و بیمه دانشجویان نشان داده‌ است که تامین اجتماعی به فکر آسایش بیشتر مردم است

img

شتاب بخشی به ساخت مسکن مدیون شهید رئیسی است

وزیر راه و شهرسازی با اشاره به اجرای طرح های مختلف ساخت مسکن در کشور اعلام کرد: شتاب بخشی به پروژه های مسکونی کشور مدیون حمایت های رئیس جمهور شهید آیت الله رئیسی است.

img

رئیس‌جمهور در سانحه هوایی به شهادت رسید

حجت الاسلام سید ابراهیم رئیسی رئیس‌جمهور جهادی و مردمی کشورمان در پی سانحه هوایی که در روز گذشته رخ داد به شهادت رسید.

img

جام رسانه امید باید به جریان رسانه ای تبدیل شود

رئیس سازمان بسیج سازندگی کشور گفت: جام رسانه امید باید به جریان رسانه ای تبدیل شود و همه در کنار هم با انعکاس اخبار امیدآفرین به افزایش امیدواری در جامعه کمک کنیم.

img

ایجاد امنیت و حمایت های حقوقی از سرمایه گذاران و کارآفرینان یکی از وظایف دادستان است

دادستان کل کشور گفت: ایجاد امنیت و حمایت های حقوقی و قضایی از سرمایه گذاران و کارآفرینان یکی از وظایف دادستان ها به حساب می آید و در این رابطه دادستانی کل جمهوری اسلامی ایران اقدامات گسترده ای را انجام داده است.

img

شماره گذاری ایکس ۵۵ پرو در تمامی مراکز راهور متوقف شد

رئیس پلیس راهور فراجا گفت: بنابر درخواست سازمان ملی استاندارد، شماره گذاری خودرو ایکس ۵۵ پرو(X۵۵PRO) در تمامی مراکز شماره و پلاک گذاری راهور کشور متوقف شده است.

img

بیمارستان‌های تازه تاسیس با تولیدات داخلی تجهیز می‌شود

رئیس سازمان غذا و دارو گفت: یکی از افتخارات ما این است که در حال حاضر بخش زیادی از بیمارستان‌های تازه تاسیس با تجهیزات پزشکی تولید داخل تجهیز می‌شود.

img

صرف ۷ درصد از تولید ناخالص داخلی برای جبران خسارت تصادفات جاده‌ای

رئیس پلیس راهور فراجا گفت: سال گذشته ۲۰ هزار و ۴۰۰ نفر در تصادفات جاده‌ای فوت کردند که هفت درصد از تولید ناخالص داخلی را صرف می‌کند.

img

برنامه‌های شرکت ملی گاز ایران در نمایشگاه بین‌المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی

رییس روابط عمومی شرکت ملی گاز ایران ضمن تشریح اقدامات و برنامه‌های شرکت ملی گاز ایران در بیست و هشتمین نمایشگاه بین‌المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی گفت: برگزاری نشست‌های علمی- فنی و بازرگانی و معرفی دستاوردهای ارائه شده در غرفه خودکفایی و دانش‌بنیان شرکت ملی گاز ایران ازجمله مهم‌ترین محورهای فعالیت این شرکت در نمایشگاه خواهد بود.

img

تجویز داروی خارج از فهرست دارویی توسط پزشکان ممنوع است

سازمان غذا و دارو اعلام کرد: این سازمان صرفا مکلف به تامین داروهای موجود در فهرست رسمی داروهای کشور یا فارماکوپه است و براساس قانون برنامه توسعه، تجویز داروی خارج از فهرست دارویی توسط پزشکان ممنوع است.

آخرین اخبار
یادداشت
بیمه ملت
پایگاه خبری شهروندالبرز
پایگاه خبری نوژان نیوز
مؤلف نیوز
پایگاه خبری ویدانیوز