سرویس اجتماعی
img

دشمنان درصدد به هم زدن انسجام و صفوف واحد مردم هستند

رئیس قوه قضاییه با بیان اینکه دشمنان در صدد به هم زدن انسجام و صفوف واحد مردم هستند، گفت: دشمنان در قالب اغتشاشات نیمه دوم سال گذشته، خواب براندازی، تجزیه و به هم ریختن کشور را دیده بودند اما در نتیجه هوشیاری مردم و دستگاه‌های مسئول در نیل به هدف شوم خود، کاملا شکست خوردند.

img

ایران بزرگترین قربانی تروریسم در جهان است

معاون امور بین‌الملل قوه قضاییه و دبیر ستاد حقوق بشر با اشاره به آمار ۱۷ هزار قربانی تروریسم در ایران، گفت: هیچ کشوری مانند ایران قربانی تروریسم نبوده است؛ جنایات حقوق بشری آمریکا در حوزه‌‎های تحریم‎ علیه مردم ایران و نقش این کشور در تروریسم باید بیش از پیش بررسی و برجسته شود.

img

رأی پرونده عامل زیرگرفتن یک روحانی در خیابان مرزداران تهران صادر شد

رئیس کل دادگستری استان تهران از صدور رأی پرونده عامل زیرگرفتن یک روحانی در خیابان مرزداران تهران خبر داد و گفت که شاکی پرونده در جلسه دادگاه گذشت کرد.

img

اعمال‌نظر دولت بر لایحه عفاف و حجاب اقدام مطلوبی بود

رئیس قوه قضاییه گفت: اعمال‌نظر دولت بر لایحه عفاف و حجاب، اقدام مطلوبی بود؛ مجلس نیز اختیار دارد که اصلاحات مدنظر خود را در این لایحه اعمال کند و ما ملتزم به اجرای هر آنچه تبدیل به قانون شد، هستیم.

img

ورزش در فرهنگ اسلامی، وسیله ای برای بالندگی است

نماینده ولی فقیه در استان مرکزی گفت: ورزش در فرهنگ اسلامی، ابزاری مؤثر برای بالندگی و کمال انسانی است.

img

دستگاه‌ها مشکلات درگاه‌های صدور مجوز را به سرعت برطرف کنند

رئیس مرکز مطالعات، پایش و بهبود محیط کسب وکار گفت: همچنان اشکالات فنی در درگاه‌های برخی دستگاه‌ها وجود دارد و باید به سرعت برطرف شود.

img

بازگشت ایرانیان خارج از کشور هیچ ایراد و ضرری ندارد

رئیس قوه قضاییه گفت: بسیاری از ایرانیان مقیم خارج از کشور می‌توانند به وطن بازگردند و بازگشت آنها به ایران نه تنها هیچ ایراد و ضرری ندارد بلکه واجد منفعت برای خود و کشور است؛ این ماندن آنها در خارج از کشور است که واجد ضرر است.

img

تور عملیاتی اجرایی برای مناسب‌سازی در کشور راه‌اندازی شود

معاون عمرانی وزیر کشور، گفت: امسال با آماده سازی تقویم فشرده‌ای و حضور میدانی در دفاتر دستگاه‌ها، نسبت به راه‌اندازی تور عملیاتی اجرای برای مناسب‌سازی اقدام کنیم و از دستگاه‌ها نیز حساب کشی شود.

img

رشد ۱۱ درصدی مراجعه به مراکز معاینه فنی

مدیرامور اجرایی معاینه فنی خودروهای کشور گفت: ۱۲میلیون و ۴۵۹ هزار و ۷۷۷ خودرو به مراکز معاینه فنی در طول یک سال گذشته مراجعه کردند که نسبت به سال قبل از آن (۱۴۰۰) ۱۱درصد رشد داشت.

img

افزایش نرخ تاکسی‌های اینترنتی باید به تصویب شورای شهر تهران برسد

رئیس شورای اسلامی شهر تهران گفت: افزایش نرخ تاکسی‌های اینترنتی باید به تصویب شورای اسلامی شهر تهران برسد.

آخرین اخبار
دامنه دات آی آر