سرویس اقتصادی
img

روند پیشرفت پروژه های راهداری البرز بسیار خوب است

معاون راهداری سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای کشور گفت: ۱۵۰۰ میلیارد تومان اعتبار برای نقاط سیل زده سال گذشته محور کرج چالوس پیش بینی شده است.

img

حضور ۱۴ شرکت فناور منطقه ویژه اقتصادی پیام در نمایشگاه الکامپ تهران

مدیر روابط عمومی منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام مستقر در استان البرز اعلام کرد: ۱۴ شرکت فناور این منطقه دستاوردهای خود را در بیست و هفتمین نمایشگاه الکامپ تهران به نمایش گذاشتند.

img

البرز در بحث هوشمندسازی در وضعیت مناسبی قرار دارد

عباس علی آبادی در حاشیه افتتاح خط جدید ۳ واحد صنعتی که در شهرک صنعتی اشتهارد و کوثر برگزار شد، با اشاره به تاکید رئیس جمهور جدید (محمد مخبر) برای بهره وری سرمایه گذاری های انجام شده الویت با واحدهای را کد بوده است، گفت: در این حوزه کارنامه بسیار خوبی را کسب نموده ایم.

img

۱۴ قطعه پروژه راه آهن خراسان جنوبی فعال است

استاندار خراسان جنوبی گفت: با گذشت ۹ ماه از شروع به کار پروژه راه آهن استان، بازدیدهای میدانی نشان می‌دهد که از ۱۵ قطعه راه آهن در خراسان جنوبی ۱۴ قطعه فعال است.

img

انتقال ۷۱ هزار زائر بیت الله الحرام به عربستان

هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران (هما) اعلام‌کرد: با گذشت ۲۳ روز از اعزام زائران‌حج تمتع، تا ساعت ۶ بامداد روز ۱۶ خرداد ماه سال جاری، بیش از ۷۱ هزار زائر حج تمتع رهسپار عربستان شدند.

img

۶ هزار مگاوات برق صنایع در دست احداث است

وزیر صنعت، معدن و تجارت با اشاره به تامین برق صنایع بزرگ به ویژه فولادی‌ها گفت: ۶ هزار مگاوات برق نیروگاهی توسط صنایع در دست افتتاح داریم و یکهزار مگاوات دیگر نیز تا پایان سال به بهره برداری می رسد.

img

تلاش برای تحقق کشاورزی دانش بنیان در کشور

وزیر جهاد کشاورزی گفت: تمام تلاش ها بر تحقق کشاورزی دانش بنیان و دانش محور در کشور معطوف شده است.

img

فروش پساب، راهی برای تامین منابع مالی پایدار و افزایش سوددهی شرکت

سرمایه گذاری ‌و برنامه ریزی به منظور کسب درآمد پایدار از طریق فروش پساب به صنعت می تواند عامل نجات صنعت در رفع نیاز به آب و تامین منابع مالی پایدار برای شرکت به شمار رود.

img

توسعه زیرساخت‌ خدمات غیرحضوری الکترونیک صنعت آب و فاضلاب ضروری است

مدیرعامل شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور در همایش سراسری معاونان درآمد و امور مشترکین شرکت‌های آب و فاضلاب سراسر کشور با تاکید بر ضرورت توسعه زیرساخت‌های خدمات غیرحضوری الکترونیک صنعت آب و فاضلاب از راه‌اندازی سامانه هما (پنجره واحد هوشمند متمرکز آبفا) با هدف افزایش بهره‌وری و ارتقای سطح کیفیت و کمیت مشتری گرایی و تکریم مراجعان خبر داد.

img

بیان دقیق و شفاف دستاوردها و اقدام های صنعت آب و برق مانع سواستفاده دشمنان است

وزیر نیرو گفت: در این برهه از تاریخ که بنگاه‌های شایعه و خبرپراکنی معاند درصدد تضعیف روحیه جامعه و خدشه دار کردن افکار عمومی است، بیان شفاف و هنرمندانه دستاوردها و اقدام های صنعت آب و برق راه سوء استفاده دشمنان این مرز و بوم را در سلب اعتماد عمومی مسدود می‌کند.

آخرین اخبار
یادداشت
بیمه ملت
پایگاه خبری شهروندالبرز
پایگاه خبری نوژان نیوز
مؤلف نیوز
پایگاه خبری ویدانیوز