سرویس اقتصادی
img

از ظرفیت بخش خصوصی در ساخت مسکن استفاده شود

نماینده مردم تهران گفت: باید فضای رقابتی ایجاد شده و از ظرفیت بخش خصوصی در ساخت مسکن استفاده شود تا طرح ها به ثمر بنشینند.

img

با همکاری مؤثر بانک مرکزی، تأمین ارز صنایع خودرو بدون هیچ وقفه‌ای ادامه دارد

سرپرست وزارت صمت گفت: با همکاری مؤثر بانک مرکزی، تأمین ارز صنایع به‌ویژه صنایع خودرو بدون هیچ وقفه‌ای ادامه دارد، ضمن اینکه واردات خودرو با رفع موانع عملیاتی شده و ترخیص این خودروها تسریع شده است.

img

پرداخت سود ۸۷۷ هزار سهامدار از طریق سجام در هفته نخست خرداد

شرکت سپرده‌گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه اعلام کرد: سود سهام ۸۷۷ هزار سهامدار از طریق سامانه جامع اطلاعات مشتریان (سجام) در نخستین هفته خرداد ماه واریز شد.

img

بازگشت بازار گوشت مرغ به روال عادی

سرپرست وزارت جهاد کشاورزی از افرایش جوجه‌ریزی در اردیبهشت خبر داد و گفت: با افزایش ۳۰ میلیون قطعه‌ای جوجه ریزی، کمبودها برطرف شده و بازار گوشت مرغ کشور به روال عادی برگشته است.

img

چارترکنندگان بلیت‌ها را بالاتر از نرخ مصوب می‌فروشند

شرکت هواپیمایی آتا یک هفته پس از دستور توقف فروش چارتری بلیت در مسیرهای پرتقاضا اعلام‌کرد: در حالی که هواپیمایی آتا مسیرهای پروازی خود را به چارترکنندگان پایین‌تر از نرخ مصوب واگذار کرده، فروش آن با قیمت بالاتر توسط شرکت‌های طرف قرارداد مشاهده شده است.

img

توزیع هوشمند نهاده دامی، سوخت و کالا به عشایر کشور

رییس سازمان امور عشایر کشور از ارایه برخط نهاده دامی، سوخت، کالا و آموزش به عشایر کشور توسط سامانه هوشمند خبر داد.

img

قطعه جدید آزادراه تهران- شمال تیر امسال افتتاح می‌شود

معاون وزیر راه وشهرسازی از افتتاح قطعه جدید آزادراه تهران- شمال در نخستین ماه تابستان امسال خبر داد.

img

نمایشگاه صنعت پست گامی مهم در توسعه خدمات پستی است

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات از برگزاری نخستین نمایشگاه صنعت پست کشور خبر داد و این رویداد را گامی مهم در جهت استفاده از ظرفیت بخش خصوصی در توسعه خدمات پستی و هوشمندسازی پست خواند.

img

۶ میلیارد و ۵۱ میلیون دلار سرمایه گذاری خارجی در دولت سیزدهم

وزیر اقتصاد گفت: ۳۵۶ طرح سرمایه‌گذاری خارجی به ارزش ۶ میلیارد و ۵۱ میلیون دلار، مجموع سرمایه‌گذاری خارجی از ابتدای فعالیت دولت تا فروردین ۱۴۰۲ بوده است.

img

دستیابی به صادرات ۷۵ میلیارد دلاری در افق ۱۴۰۴ برنامه ریزی شده است

سرپرست وزارت صنعت، معدن و تجارت در گردهمایی روسای نمایندگی‌های جمهوری اسلامی ایران اعلام کرد: برنامه صادراتی این وزارتخانه برای افق سال ۱۴۰۴ رسیدن به رقم ۷۵ میلیارد دلار است.

آخرین اخبار
دامنه دات آی آر