سرویس ورزشی
img

ردپای پیمان شانگهای در انتقال قدرت ورزش از غرب به جهان شرق

معاون فرهنگی و توسعه ورزش همگانی وزارت ورزش و جوانان از پیشنهاد و تاکید ایران در چهاردهمین اجلاس روسیه- جهان اسلام، بر محوریت‌ یافتن جهان شرق در رویدادهای ورزشی با استفاده از ظرفیت‌های پیمان شانگهای و سازمان کنفرانس اسلامی خبر داد.

img

هماهنگی بین تیم امید و بزرگسالان تاثیرات مثبتی دارد

سرمربی تیم ملی فوتبال معتقد است که هماهنگی بین تیم‌های امید و تیم بزرگسالان به بالا بردن شانس صعود به المپیک کمک می‌کند.

img

مقامات برگزار کننده بازی‌های آسیایی در انتظار تاییدیه اورسجی

رئیس ایرانی کنفدراسیون کبدی آسیا برای بازدید و تایید محل برگزاری رقابت‌های کبدی بازی‌های آسیایی، راهی چین می‌شود.

img

مساله مالکیت سرخابی‌ها حل شد

وزیر ورزش و جوانان در حاشیه مسابقات سوارکاری «جام آرموس» از حل‌وفصل کامل مساله مالکیت استقلال و پرسپولیس خبر داد و در بخشی دیگر نیز بر ضرورت صادرات و واردات اسب به عنوان صنعتی بزرگ تاکید کرد.

img

حاضریم همه هزینه‌های داور خارجی را برای دربی پرداخت کنیم

سرپرست مدیرعاملی باشگاه استقلال با اشاره به شهرآورد آتی جام حذفی گفت: یک جام و قهرمانی در میان است، بنابراین ما اصرار داریم تا از یک داور خارجی در دربی فینال استفاده شود.

img

پایان اولین دوره داوری درجه ۳ بانوان استان البرز با حضور مسئولین استانی

پایان اولین دوره داوری درجه ۳ بانوان استان البرز با حضور مسئولین استانی برگزار شد.

img

در استقلال هیچ کس به قولش عمل نمی‌کند

سرمربی تیم فوتبال استقلال گفت: استقلال و پرسپولیس دو باشگاه بزرگ و پرافتخار هستند اما پرسپولیس هیچ کدام از مشکلات باشگاه استقلال را ندارد، سعی می‌کنم این موضوع را در ذهنم حل کنم اما متوجه نمی‌شوم.

img

افتتاح اولین زمین ساحلی پرتابل کشور در کیش

سرپرست فدراسیون ورزش‌های دریایی و ساحلی از افتتاح اولین زمین ساحلی پرتابل کشور در کیش خبر داد و گفت: امیدواریم با این اتفاق، فصل نوینی در توسعه ورزش‌های دریایی و ساحلی آغاز شود.

img

فدراسیون به دنبال ساماندهی قراردادهای مالی باشگاه‌ها است

رئیس فدراسیون فوتبال گفت: فدراسیون به دنبال آن است که به حوزه قراردادهای مالی باشگاه‌ها سامان داده شود. پس هرگز بحث ما محدودیت برای فوتبال و کوچک کردن سفره فوتبال نیست.

img

مخالفت کتبی با برگزاری مجمع بدنسازی استان تهران اعلام نشده بود

مدیرکل امور مشترک فدراسیون‌های ورزشی در واکنش به اخبار منتشرشده درباره برگزاری مجمع انتخاباتی هیئت بدنسازی استان تهران به‌رغم مخالفت وزارت ورزش و جوانان گفت: مخالفت کتبی با برگزاری این مجمع از سوی وزارت ورزش اعلام نشده بود.

آخرین اخبار
دامنه دات آی آر