سرویس ورزشی
img

تفاهم نامه همکاری بین «باشگاه استعدادهای درخشان البرز» و «باشگاه فرهنگی ورزشی ذوب آهن اصفهان»

تفاهم نامه همکاری مشترک بین «باشگاه استعدادهای درخشان البرز» و «باشگاه فرهنگی ورزشی ذوب آهن اصفهان» در محل باشگاه ذوب آهن به امضاء رسید.

img

اختصاص یک هزارو۸۶۰ میلیارد ریال برای بخش ورزش البرز

وزیر ورزش و جوانان اعلام کرد: اختصاص یک هزارو۸۶۰ میلیارد ریال برای تکمیل و ساخت پروزه های ورزشی استان البرز از برکات سفر رییس جمهور به این استان است.

img

صنایع البرز به کمک ورزش بیایند

مدیرکل ورزش و جوانان استان البرز با بیان اینکه صنایع برخی استان ها حامی ورزش هستند، گفت: جای خالی حمایت صنعت از ورزش در البرز دیده می شود که نیاز است تا واحدهای صنعتی این استان به کمک ورزش بیایند.

img

شادی پیروزی نوجوانان با هیچ چیزی قابل مقایسه نیست

عضو هیئت‌رییسه فدراسیون فوتبال گفت: شادی پیروزی تیم فوتبال نوجوانان ایران برابر برزیل باهیچ‌ چیزی قابل مقایسه نیست.

img

کار میدانی انجام شده در حوزه جوانان در این دولت بی‌سابقه است

وزیر ورزش و جوانان گفت: کار میدانی که در ۲ سال گذشته در حوزه جوانان انجام شده در هیچ دولتی صورت نگرفته است.

img

با روحیه بالا به مصاف شهرداری ماهشهر می رویم

کاپیتان تیم فوتبال شهدای رزکان استان البرز با بیان اینکه باید با تلاش و کسب امتیاز لازم به بالای جدول صعود کنیم، گفت: به همین دلیل با روحیه بالا به مصاف شهرداری ماهشهر می رویم.

img

برای کسب افتخار البرز تلاش خواهم کرد

سرمربی تیم فوتبال شهدای رزکان استان البرز با بیان اینکه برای کسب سه امتیاز به مصاف نیروی زمینی می رویم، گفت: برای کسب افتخار استان تلاش خواهم کرد تا باعث خوشحالی فوتبال دوستان البرزی شوم.

img

۱۱۹ برنامه فرهنگی، ورزشی ویژه هفته تربیت بدنی در البرز تدوین شد

مدیر کل ورزش و جوانان استان البرز اعلام کرد: ۱۱۹ برنامه فرهنگی ورزشی برای غنی سازی هفته تربیت بدنی استان تدوین و پیش بینی شده است.

img

در رگ‌های باشگاه تختی همچنان خون کشتی می‌جوشد

چند روز پیش میهمانِ تمرین کشتی تیم پیشکسوتان البرز بودیم. البته چند تن از مسئولین هم حضور داشتند؛ از معاونان استاندار تا مقصودی، معاون مدیرکل ورزش و جوانان استان که برای تجلیل از مقام پیشکسوتان کشتی البرز گردهم آمده بودند. چندساعتی را نیز با این گوش‌‌شکسته‌ها گذراندیم و با آن‌ها هم‌صحبت شدیم.

img

آغاز عملیات احداث ۵۰ زمین چمن ورزشی در محله های کم برخوردار البرز

مدیرکل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری البرز از آغاز عملیات احداث ۵۰ زمین چمن ورزشی روباز در مدارس محله های کم برخوردار این استان خبرداد.

آخرین اخبار
پایگاه خبری نوژان نیوز
پایگاه خبری ویدانیوز