سرویس ورزشی
img

استعدادیابی از اولویت های نخست هیات فوتبال البرز است

رییس هیات فوتبال البرز با اشاره به برنامه های در نظرگرفته شده برای توسعه این رشته ورزشی در استان، عنوان کرد: به همین منظور استعدادیابی و تقویت تیم های پایه به عنوان یکی از اولویت های هیات فوتبال البرز است.

img

حضور ۹ تیم خارجی و داخلی در رقابت های دوچرخه سواری شهدای کندر کرج

رییس هیات دوچرخه سواری البرز با اشاره به میزبانی این استان از رقابت های بین المللی دوچرخه سواری یادواره شهدای کندر شهرستان کرج گفت: ۹ تیم خارجی و داخلی در این دوره از رقابت ها حضور دارند.

img

البرز با کمبود داور فوتبال مواجه است

رییس هیات فوتبال البرز با اشاره به اینکه بسیاری از داوران آموزش دیده این استان از دسترس خارج شده اند،گفت: البرز اکنون در رشته فوتبال با کمبود شدید داور مواجه است.

img

جوانان نباید نسبت به سرنوشت کشور بی تفاوت باشند

سرمربی تیم ملی فوتبال جوانان گفت: نوجوانان و جوانان نباید نسبت به سرنوشت کشور بی تفاوت باشند و با حضور در محافل سرنوشت ساز در تصمیم گیری ها شرکت کنند .

img

پنج دختر هندبالیست البرزی به اردوی تیم ملی دعوت شدند

رییس هیات هندبال البرزگفت: پنج نفر از دختران هندبالیست این استان به اردوهای تیم ملی بزرگسالان و جوانان دعوت شدند.

img

احداث پایگاه قهرمانی بیلیارد در البرز

رییس هیات بولینگ و بیلیارد البرز، احداث پایگاه قهرمانی برای رشته بیلیارد و باشگاه بولینگ را به عنوان ۲ محور کاری و مهم این هیات در سال ۱۴۰۳ عنوان کرد.

img

فوتبال ساحلی البرز در مسیر احیا

رییس هیات فوتبال البرز اعلام کرد: فوتبال ساحلی این استان با توجه به برنامه ریزی های صورت گرفته در مسیر احیا قرار دارد.

img

نیمی از استخرهای کرج فاقد مجوز هستند

رییس هیات شنا شهرستان کرج با اشاره به وجود ۴۰ استخر فعال شنا در این شهرستان اعلام کرد: نیمی از این استخرها فاقد مجوز و یا در حال دریافت مجوزهای هستند.

img

برگزاری مسابقات مینی گلف قهرمانی کشور ۱۴۰۳ با شرکت ۲۲ استان

احمدرضا دلیران فیروز عضو هیات رئیسه فدراسیون گلف و رئیس انجمن مینی گلف جمهوری اسلامی ایران گفت: به همت انجمن مینی گلف ایران، مسابقات مینی گلف قهرمانی کشور سال ۱۴۰۳ با شرکت ۱۷۰ مینی گلفر زن و مرد از ۲۲ استان کشور از تاریخ ۴ الی ۷ اردیبهشت در شهر اصفهان برگزار می شود.

img

مخالفت هیات فوتبال البرز با حضور تیم های اجاره ای در استان البرز

رییس هیات فوتبال البرز با اشاره با بیان اینکه مخالف حضور تیم های لیگ برتری به صورت اجاره ای در این استان هستیم، گفت: اگر تیمی قرار است که در البرز فعالیت کند باید مالکیت و امتیاز آن به استان نیز انتقال یابد.

آخرین اخبار
پایگاه خبری شهروندالبرز
پایگاه خبری نوژان نیوز
مؤلف نیوز
پایگاه خبری ویدانیوز