کدخبر: 1141 پنجشنبه، 13 آبان 1400 - 13:48 1141 پرینت خبر

بازدید ناصر مقدم، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز از دفاتر نشریه استان البرز

image

ناصر مقدم در ادامه بازدید های خود از دفاتر روزنامه ها و خبرگزاری ها و پایگاه های خبری استان البرز از چند دفتر مطبوعات مستقر در استان بازدید بعمل آورد.

به گزارش روشنای راه، ناصر مقدم مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز در ادامه بازدیدهای دوره‌ای خود از برخی دفاتر نشریات و سرپرستی های استان بازدید کرد.

در این بازدید باقر قربانی، معاون فرهنگی و رسانه ای، مریم مقدم، رییس گروه رسانه‌ای اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان به همراه رضا عباس زاده مدیرعامل خانه مطبوعات البرز، مدیرکل را همراهی کردند.
 
ناصر مقدم در دیدار از دفاتر روزنامه اقتصاد البرز، سلام اقتصاد، پایگاه خبری اکو البرز، هفته نامه شهروند، سرپرستی روزنامه جمله و افکار، ضمن قدردانی از تلاش های اصحاب رسانه خاطرنشان کرد: رسانه ها از ارکان دموکراسی و بعنوان پل ارتباطی هستند و رسانه های استان در  شرایط شیوع پاندمی کرونا و علیرغم تمامی مشکلات اعتباری و محدودیت ها، در پوشش اخبار و بویژه اطلاع رسانی به موقع و شفاف اهتمام داشتند و جو روانی استان را به نحو احسن مدیریت کردند.
 
وی گفت: علیرغم اینکه بضاعت فرهنگی استان اجازه نداد از رسانه ها به ویژه در ارائه تسهیلات و کاغذ مورد نیاز حمایت شایسته ای صورت پذیرد اما این عزیزان لحظه‌ای از انجام رسالت خویش غافل نشدند که جای قدردانی دارد.
 
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز، در خصوص خدمات و کمک های ارائه شده به رسانه های استان بیان داشت: خدمات‌رسانی در حوزه مطبوعات استان در قالب یارانه هایی از طرف وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به صورت مستقل انجام می شود و خانه مطبوعات نیز در مناسبت های مختلف، خدماتی را به اصحاب رسانه استان ارائه می کند.
 
ناصر مقدم در ادامه با بیان اینکه ما در به دنبال حمایت از تشکل های استان به ویژه خانه مطبوعات هستیم، اظهار داشت:به عنوان متولی حوزه رسانه، پیگیر اموری مانند مسکن خبرنگاران نیز هستیم.
 
وی ضمن اشاره به نقش خانه مطبوعات در پیگیری امور اهالی رسانه استان گفت: خوشبختانه حضور آقای رضا عباس زاده، مدیرعامل محترم خانه مطبوعات استان البرز به عنوان نایب رئیس هیأت مدیره خانه مطبوعات کشور، فرصت مناسبی برای مطرح کردن مسایل و مشکلات اصحاب رسانه استان را فراهم کرده است که امیدواریم با تعامل و طرح ایده های بهتر بخشی از دغدغه های این عزیزان مرتفع شود.
 
در ادامه این دیدار مدیران نشریات، به بیان مسایل و دغدغه های خود پرداختند.
آخرین اخبار
یادداشت
بیمه ملت
پایگاه خبری شهروندالبرز
پایگاه خبری نوژان نیوز
مؤلف نیوز
پایگاه خبری ویدانیوز