کدخبر: 701 پنجشنبه، 21 مرداد 1400 - 12:03 701 پرینت خبر
با حضور محسن اژه ای، رئیس قوه قضائیه؛

بیمارستان امام خمینی (ره) استان البرز بازگشایی شد

image

بیمارستان امام خمینی (ره) البرز که بعد از ۵ سال وقفه با حمایت قوه قضاییه به چرخه درمانی کشور بازگشت با حضور حجت‌الاسلام والمسلمین محسنی اژه‌ای بازگشایی به مراکز درمانی بیماران کرونایی‌ پیوست.

به گزارش روشنای راه، حجت‌الاسلام والمسلمین محسنی اژه‌ای رئیس قوه قضائیه از بیمارستان ۲۲۰ تختخوابی امام خمینی کرج که از مهمترین بیمارستان‌های استان البرز است، بازدید کرد.

بیمارستان فوق تخصصی امام خمینی کرج از سال۱۳۹۵به‌دلیل مشکلات مالی و مالکیتی تعطیل شده بود، اما با تلاش های قوه قضاییه، اکنون و در حساس‌ترین شرایط کرونایی‌ به چرخه درمان کشور بازگشت.

در پی انتشار اخباری از تعطیلی این بیمارستان در ماه‌های سخت کرونایی کشور رئیس دستگاه قضا بلافاصله دستورات لازم را برای تسریع در حل مشکلات این مرکز پزشکی و از سرگیری فعالیت آن صادر کرد.

محسنی اژه‌ای صبح امروز به البرز سفر کرد تا ضمن بازدید از بخش‌های مختلف بیمارستان و گفت و گو با مدیران و شنیدن حرف‌ها و درد دل‌های کادر درمان، از نزدیک در جریان پیگیری ها و اقدامات صورت گرفته برای بازگشایی مجدد این مرکز درمانی قرار گیرد.

آغاز به کار بیمارستان امام خمینی کرج علاوه بر کمک به حل مشکلات درمانی و پزشکی مردم کرج، در اشتغالزایی نیز سهم زیادی دارد و به گفته مسئولان این مرکز درمانی، به ازای هر تخت چهار نفر مشغول به کار خواهند شد.

بیمارستان فوق تخصصی امام خمینی (ره) از امروز و همزمان با حضور رئیس قوه قضاییه‌ ارائه‌ خدمات درمانی به‌ ویژه به بیماران کرونایی را آغاز کرد.

محسنی اژه‌ای با تقدیر از زحمات پزشکان‌ و پرستاران در مقابله با کرونا، از حل مشکلات بیمارستان امام خمینی (ره) با تلاش مسئولان قضایی استان البرز و پرداخت حقوق ماهانه کادر درمانی این مجموعه و بازگشت آن به چرخه درمانی کشور در این شرایط دشوار ابراز خرسندی کرد.

 

منبع: خبرگزاری ایرنا

آخرین اخبار
یادداشت
بیمه ملت
پایگاه خبری شهروندالبرز
پایگاه خبری نوژان نیوز
مؤلف نیوز
پایگاه خبری ویدانیوز