کدخبر: 381 دوشنبه، 10 خرداد 1400 - 12:59 381 پرینت خبر
عباس دادخواه، شهردار گرمدره:

ساخت و سازهای غیرمجاز انتهای كوهك متوقف شد

image

دکتر دادخواه شهردار گرمدره در گفت و گو با خبرنگار ما از توقف ساخت و ساز غیرمجاز انتهای کوهک خبر داده و گفت: بر اساس گزارش های رسیده با همکاری پلیس ساختمان شهرداری گرمدره و همچنین بخشدار و مسوول ساخت و ساز بخشداری شهر قدس جرثقیل فعال در این پروژه توقیف به پارکینگ هدایت و از ادامه عملیات این‌بنا جلوگیری به عمل آمد‌.

به گزارش روشنای راه، شهردار گرمدره هشدار داد: هیچ مماشاتی در این‌زمینه پذیرفته نبوده و با متخلفان ساختمانی برخوردهای قانونی صورت خواهد پذیرفت.

دادخواه ادامه داد: بنا به اطلاع رسانی ها و هشدارهایی که در این زمینه از سوی شهرداری گرمدره صادر شده است با ساخت و سازهای غیرمجاز به شدت برخورد خواهد شد.

وی بیان کرد: هرگز آینده شهر را درگیر ساخت و سازهای غیرمجاز نخواهیم کرد و از سازندگان‌می خواهیم با قانونمداری و رعایت قانون بر اساس نقشه و پروانه ساختمانی به عملیات ساخت و ساز بپردازند.

ارایه خدمات بهینه همواره مورد توجه مردم و جامعه مخاطبین قرار دارد

دکتر دادخواه شهردار گرمدره همچنین در دیدار با اخباری رهیار امور شهری مرکز بانک رسالت رشیدی نماینده دبیرخانه امور اقتصادی این بانک با بیان اين که در دنیای کنونی بانکداری و ارایه خدمات در این‌بخش مستلزم ایجاد خدمات بهینه و به موقع به شهروندان است گفت: بانک رسالت از جمله بانک های معتبری است که مورد توجه بسیاری از شهروندان است.

وی با اشاره به خدمات این بانک به مشتریانش در سطح شهر گرمدره بیان کرد: بانک رسالت تنها بانکی است که برخی از خدمات خود را به صورت اینترنتی به شهروندان ارایه می دهد که می توان این خدمت را نوعی تکریم به ارباب رجوع برشمرد چرا که با توجه به شیوع ویروس کرونا حرکت به این‌سمت و ارایه خدمات الکترونیک از ارزشمندی بالایی برخوردار است. وی تصریح کرد : شهرداری گرمدره آماده هر گونه همکاری در حیطه وظایفش بوده و از طرح ها و برنامه های پیشنهادی جهت همکاری متقابل استقبال خواهد کرد.
اخباری رهیار امور شهری بانک رسالت و همچنین رشیدی نماینده دبیرخانه امور اقتصادی این بانک در این نشست هم اندیشی به بررسی راهکارهای ممکن به منظور تسهیل و ارائه خدمات قرض الحسنه در بستر شبکه توسعه اجتماعی رسالت پرداختند.

در این ‌جلسه پیشنهاد همکاری های دو جانبه نیز مطرح مورد استقبال دو طرف قرار گرفت همچنین در این نشست بر لزوم اشاعه فرهنگ قرص الحسنه و ارائه تسهیلات با کارمزد دو درصد به پرسنل شهرداری و مردم شریف گرمدره تاکید گردید.

آخرین اخبار
پایگاه خبری شهروندالبرز
پایگاه خبری نوژان نیوز
مؤلف نیوز
پایگاه خبری ویدانیوز