کدخبر: 1188 چهارشنبه، 19 آبان 1400 - 13:43 1188 پرینت خبر

نشست هم اندیشی نمایندگان مردم البرز با استاندار جدید

image

نمایندگان مردم استان البرز در مجلس شورای اسلامی در نشست هم اندیشی با مجتبی عبداللهی استاندار منتخب دولت سیزدهم مشکلات و ظرفیت های این استان را در میان گذاشتند.

به گزارش روشنای راه، رییس مجمع نمایندگان استان البرز در این خصوص گفت: این استان همواره در سایه تعامل قوا پیش رفته  بنابراین در دیداری صمیمی به همراه ۲ نماینده دیگر در مجلس شورای اسلامی با استاندار منتخب دولت نیازها و مشکلات ، ظرفیت ها و پتانسیل ها بیان شد.

علیرضا عباسی افزود: استان البرز دارای ظرفیت های ویژه ای در حوزه های مختلف از جمله کشاورزی ، صنعت ، علم و فناوری  است که باید هرچه بیشتر مورد توجه قرار گیرد.

وی ادامه داد: همچنین برخی از زیرساخت ها در این استان از جمله بخش درمان  تامین نشده که باید هرچه بیشتر با تعامل و هم افزایی برای تامین آن تلاش داشت.

رییس مجمع نمایندگان استان البرز با اشاره به ظرفیت تبدیل این استان به قطب علم و فناوری کشور تاکید کرد: البرز از نظر مساحت جغرافیایی سه دهم درصد کشور وسعت دارد ولی می‌توانیم با کارهای فناورانه استان را از لحاظ عملکردی به شرایط خوبی برسانیم.

استان البرز با هفت شهرستان دارای سه نماینده در مجلس شورای اسلامی است.

مجتبی عبداللهی  ۱۶ آبان ماه جاری در نشست هیات دولت به عنوان هفتمین استاندار البرز رای اعتماد گرفت و قرار است به زودی معارفه شود.

آخرین اخبار
پایگاه خبری شهروندالبرز
پایگاه خبری نوژان نیوز
مؤلف نیوز
پایگاه خبری ویدانیوز