کدخبر: 1167 دوشنبه، 17 آبان 1400 - 13:46 1167 پرینت خبر
احسان خاندوزی، وزیر اقتصاد و دارایی:

طرح اصلاح قانون بازار اوراق بهادار به زودی نهایی می‌شود

image

وزیر اقتصاد و دارایی از تشکیل کارگروه مشترک میان مجلس و وزارت اقتصاد برای بررسی و نهایی کردن طرح اصلاح قانون بازار اوراق بهادار تا یکماه دیگر خبر داد.

به گزارش روشنای راه، «سید احسان خاندوزی» پس از نشست مشترک با کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی به خبرنگاران، بازار سرمایه کشور را نشاندهنده سیاست‌های مختلف حوزه قانون گذاری، صنعتی، معدنی، نفتی، پالایشی و پتروشیمی و ... عنوان و بهبود بلند مدت و ایجاد اعتماد در بازار را مستلزم همکاری و هماهنگی تمام بخش‌های اقتصادی ارزیابی کرد.

وزیر امور اقتصاد و دارایی با اشاره به نشست مشترک این وزارتخانه با رییس بانک مرکزی افزود: در این نشست راهکارهای اعتماد آفرینی و بهبود بازار سرمایه با بهره بردن از سیاست‌های هماهنگ بین بخش‌های مختلف بحث و بررسی شد.

خاندوزی ادامه داد: در نشست با اعضای کمیسیون اقتصادی مجلس نیز محورهای همگرایی در این نشست بحث و بررسی شد و هفته آینده نتیجه این نشست مشخص می‌شود.

وی با اشاره به تشکیل کارگروه مشترک میان وزارت اقتصاد و دارایی و کمیسیون اقتصادی مجلس افزود: این کمیسیون از امروز شروع به کار خواهد کرد تا طرح اصلاح قانون بازار اوراق بهادار ظرف حداکثر یک ماه آینده با توافق مجلس و دولت به نتایج نهایی برسد.

وزیر امور اقتصادی و دارایی خاطرنشان کرد: پس از نهایی شدن طرح اصلاح قانون بازار اوراق بهادار و تصویب آن در کمیسیون اقتصادی، این طرح به صحن علنی ارسال خواهد شد تا مراحل قانونی خود را طی کند.

 

منبع: خبرگزاری ایرنا

آخرین اخبار
یادداشت
بیمه ملت
پایگاه خبری شهروندالبرز
پایگاه خبری نوژان نیوز
مؤلف نیوز
پایگاه خبری ویدانیوز