کدخبر: 1011 پنجشنبه، 01 مهر 1400 - 10:00 1011 پرینت خبر

سومین شماره فصلنامه «تحول دیجیتال» در سایت ملت‌تک منتشر شد

image

سومین نسخه فصلنامه تحول دیجیتال بیمه ملت با تمرکز بر موضوع «اتوماسیون هوشمند و تحول دیجیتال» منتشر شد.

به گزارش روشنای راه، با این‌که مفهوم تحول دیجیتال گسترده‌تر از صرف استفاده از فناوری‌های نوین است، ارتباط تنگاتنگی با فناوری‌های نوینی چون: هوش مصنوعی‌، اینترنت اشیا‌، اتوماسیون هوشمند و بلاکچین و... دارد. این فناوری‌ها در بسیاری از حوزه‌ها شالوده و ستون‌های تحول دیجیتال را پایه‌ریزی می‌کنند. در این میان مفهوم اتوماسیون هوشمند با توجه به حوزه عمل گسترده‌تر آن در مدل‌های کسب و کار، می‌تواند محل توجه ویژه باشد. بر این اساس در این شماره از فصلنامه بیمه تلاش شده است به بخش‌های از این مفهوم و کاربردهای آن در صنعت بیمه اشاره شود.

در این شماره فصلنامه، مقالاتی در ارتباط با اهمیت اتوماسیون هوشمند برای کسب وکارها، پیاده‌سازی اتوماسیون هوشمند، اتوماسیون هوشمند با کمک هوش مصنوعی، ربات‌های هوشمند، و نیز برخی از کاربردهای آن چون استفاده در ارزیابی خسارت اتومبیل در دسترس مطالعه است. علاوه بر مطالب فوق، موضوعات متنوعی دیگر در ارتباط با تحول در کانال‌های توزیع بیمه، بیمه در اقتصاد مشارکتی و نیز بیمه در اکوسیستم رمز ارزها در این شماره قابل مشاهده است.

در بخش پایانی نشریه نیز با توجه به برگزاری همایش ملی ارزیابی تحول دیجیتال در شهریور ماه، به ابعاد مختلف این جایزه پرداخته شده است.

آرشیو فصلنامه تحول دیجیتال به آدرس http://tech.melat.ir در بخش «فصلنامه تحول دیجیتال» قابل دسترسی است.

مدیریت توسعه کسب و کار دیجیتال بیمه ملت ضمن تشکر از همکاران این شماره، از مشارکت علاقه‌مندان برای ارائه مطلب جهت انتشار شماره‌های آتی استقبال می‌کند.

علاقه‌مندان می‌توانند مطالب خود را به آدرس tech@mellatinsurance.com ارسال کنند.

آخرین اخبار
یادداشت
بیمه ملت
پایگاه خبری شهروندالبرز
پایگاه خبری نوژان نیوز
مؤلف نیوز
پایگاه خبری ویدانیوز