کدخبر: 737 دوشنبه، 01 شهریور 1400 - 17:20 737 پرینت خبر

پیام خداحافظی وزیر راه و شهرسازی

image

وزیر راه و شهرسازی در پیام خداحافظی، اعلام‌کرد: توجه به دیپلماسی در صنعت حمل‌و نقل به ویژه در ارتباط با همسایگان و تلاش برای تکمیل کریدورهای ترانزیت از جمله اقدامات انجام شده در سال‌های اخیر بوده است.

به گزارش روشنای راه، «محمد اسلامی» وزیر راه و شهرسازی در پیامی خطاب به کارکنان این وزارتخانه با آن‌ها خداحافظی کرد.

در متن پیام محمد اسلامی آمده است: در شرایطی این مسئولیت را پذیرفتم که وزارت راه و شهرسازی از ابعاد مختلف درگیر چالش‌های مختلفی شده بود. یکی از این چالش‌ها، حاشیه‌های پدید آمده با توجه به روش‌های پیشبرد امور در گذشته بود که با وجود تلاش‌های همکارانم موجب ایجاد ذهنیت کم کاری در این مجموعه به ویژه پروژه‌هایی مانند مسکن مهر شده بود. چالش دیگر مشکلات ناشی از تحریم‌های همه جانبه استکبار جهانی و تنگناهای اعتباری بود که به مثابه یک مانع اساسی عمل می‌کرد. چالش دیگر در خصوص مسائل حقوق و دستمزد و رفاهیات کارکنان بود.

وزیر راه و شهرسازی خاطر نشان کرد: برای مواجهه با چالش‌های فوق در گام نخست تلاش شد تا با ارایه چهره‌ای فنی- مهندسی و اجرایی و پرهیز از حواشی و دست اندازها دستاوردها در حوزه‌های مختلف وزارتخانه به عینیت برسند. به ویژه پیگیری برای تعیین تکلیف پروژه مسکن مهر و طراحی و راه اندازی پروژه اقدام ملی مسکن در راستای تعهدات تامین مسکن از دستور کارهای اصلی این دوره بود. از سوی دیگر تلاش شد تا با ایجاد تعامل موثر با ایجاد مثلث همکاری نمایندگان مجلس شورای اسلامی، سازمان برنامه و بودجه و پیمانکاران وزارتخانه در عین افزایش تخصیص اعتبارات، سرعت اجرای پروژه‌های ملی را تسریع دهیم.

اسلامی اعلام کرد: توجه به دیپلماسی در صنعت حمل‌و نقل بویژه در ارتباط با همسایگان و تلاش برای تکمیل کریدورهای ترانزیت از جمله اقدامات انجام شده است.

محمد اسلامی در آبان ۱۳۹۷ پس از معرفی به مجلس و رای اعتماد توسط نمایندگان، به عنوان وزیر راه و شهرسازی انتخاب شد.

 

منبع: خرگزاری ایرنا

آخرین اخبار
یادداشت
بیمه ملت
پایگاه خبری شهروندالبرز
پایگاه خبری نوژان نیوز
مؤلف نیوز
پایگاه خبری ویدانیوز