کدخبر: 715 سه‌شنبه، 26 مرداد 1400 - 13:54 715 پرینت خبر
عزیزا.. شهبازی، استاندار البرز:

تامین برق یکی از چالش های توسعه تولید البرز است

image

استاندار البرز گفت: یکی از چالش های توسعه تولید،صنعت و کشاورزی این استان تامین برق است.

به گزارش روشنای راه، عزیزاله شهبازی در نشست مدیریت برق استان البرز افزود: از تلاش هایی که مجموعه استان در راستای تامین آب و برق استان بویژه در شرایط بحرانی افزایش کم سابقه دمای هوا داشتند، قدردانی می کنم.
وی ادامه داد: در این شرایط حساس مسوولان تامین نیرو استان را تنها نگذاشتیم و با تشکیل جلسات تخصصی و همچنین پیگیری و رایزنی از طریق وزارت نیرو، پشتیبانی های لازم را داشتیم چرا خود را در رابطه با تامین رفاه و آرامش مردم مسوول می دانیم.
شهبازی گفت: البرز جزو معدود استان هایی است که پیرو جلسه استانداران برای مدیریت برق استان نسبت به تشکیل جلسه مدیریت برق اقدام کرد که به دنبال این اقدام مدیریت صحیحی صورت گرفت و با کمترین تنش مواجه بودیم.
وی افزود: به عنوان نماینده نظام و حاکمیت خود را موظف می دانم و متعصبانه اهداف و سیاست های دولت محترم را دنبال می کنم و در این خصوص کمترین فرصت ها را نیز غنیمت می دانم.
استاندار البرز اضافه کرد: یکی از مهمترین چالش های توسعه تولید و صنعت و کشاورزی البرز تامین برق است ازاین رو باید طرحی جامع برای حل این مشکل داشته باشیم همانطور که طی سه سال گذشته اقدامات بزرگی پایه ریزی شد و اهم آن آغاز عملیات اجرایی اولین پست برق ۴۰۰ کیلوولت استان بود.

آخرین اخبار
پایگاه خبری شهروندالبرز
پایگاه خبری نوژان نیوز
مؤلف نیوز
پایگاه خبری ویدانیوز