کدخبر: 466 سه‌شنبه، 01 تیر 1400 - 11:41 466 پرینت خبر
علیرضا زاکانی، رییس مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی:

کشور نیارمند تحولات جدی است

image

رییس مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی گفت: کشور نیازمند تحولات جدی است که بر مدار مردمی، اندیشمندان و نخبگان رقم می خورد.

به گزارش روشنای راه، علیرضا زاکانی در جشن شکرانه حضور استان البرز افزود: دوران شعار و  حرف  گذشته است و اکنون در دوره مواجهه قاطعانه با فساد و تبعیض به سر می بریم.
 وی بیان داشت: امروز دوران سر سبزی و جبران کاستی ها است و مسیر آینده کاملا مشخص است چرا که  انسجام ، وحدت کلمه  و تحقق اهداف عالی انقلاب رمز بقای ما است و باید به آن  توجه داشت.

زاکانی  ادامه داد:  با همه وجود  باید افتخارات بزرگی را  خلق کنیم که جز آمال دغدغه مندان این کشور است. 
وی با قدردانی از حضور مردم در میدان تغییر گفت: با حضور پرشور مردم تحول رقم خورد و اینک باید از رییس جمهور منتخب حمایت کنیم. 

رییس مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی  بیان داشت: در آینده  شاهد ایران قوی به عنوان الگویی برای منطقه و جهان خواهیم بود. 

زاکانی گفت: حجت الاسلام والمسلمین سید ابراهیم رییسی با همت مردم به پیروزی رسید که کار بسیار درخشانی بود و  از حضور ملت پرشور و مردم عزیز قدردانی می شود. 
وی  افزود: بدهکار و مدیون مردم هستیم و البرز این ایران کوچک الگوهای بسیاری دارد که هر کدام مقتدا هستند.

زاکانی تاکید کرد: باید همگان در تشکیل ایران قوی و ایجاد الگوی ساخته شده مادی و معنوی فرا روی جهانی تلاش کرد.

رییس مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی افزود: در این شرایط سخت کرونایی و مشکلات اقتصادی،  دولتی جدید پا به عرصه فعالیت می گذارد که رییس جمهور منتخب آن  فردی فرهیخته، دانشمند و عدالت خواه  است بنابراین با اتکا به ملت تحول بزرگی را رقم خواهد زد.
نامزد سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری اظهار داشت: فرا روی خود افق های روشنی را می بینیم که در آن مشکلات مادی و معنوی کشور حل شده و تازه کار ما آغاز شده است.
زاکانی گفت: دوران سخت دشمنی ها را شاهد بودیم که خورشید هایی مانند شهیدان مدافع حرم و شهید سلیمانی این شرایط را تغییر دادند و ما می توانیم ایرانی شاد و پیشرفته را فرا روی جهانیان بسازیم.

وی بیان داشت: امروز کشور از ویروس غرب زدگی نجات یافته و این امر جز به توفیق الهی میسر نشده است بنابراین  رویکرد دولت بر محور نخبگان ، تکیه بر مردم و توکل به خدا خواهدبود. 

در جشن شکرانه حضور که به مناسبت پیروزی حجت الاسلام والمسلمین سید ابراهیم رییسی در ورزشگاه انقلاب کرج برگزارشد، رییس مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی با شعار " درود بر رییسی  و سلام بر زاکانی " مورد استقبال قرار گرفت.

 

منبع: خبرگزاری ایرنا

آخرین اخبار
پایگاه خبری شهروندالبرز
پایگاه خبری نوژان نیوز
مؤلف نیوز
پایگاه خبری ویدانیوز