کدخبر: 4462 سه‌شنبه، 02 خرداد 1402 - 18:10 4462 پرینت خبر
امیر اشتری، معاون شهردار و سرپرست سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری کرج:

جبران آسیب های کرونا در بخش فرهنگی و ورزشی کرج

image

معاون شهردار و رییس سازمان فرهنگی ، اجتماعی و ورزشی شهرداری کرج با اشاره به آسیب های فراوان کرونا به فعالیت های فرهنگی، اجتماعی و ورزشی این کلانشهر اعلام کرد: طرح های متعددی برای جبران این آسیب ها در کرج آغاز شده است.

به گزارش روشنای راه، امیر اشتری اظهار کرد: توزیع عادلانه سرانه های فرهنگی و ورزشی در کرج مهمترین اقدام برای جبران آسیب های کرونا به ویژه در مناطق کم برخوردار است که در این زمینه تخصیص اعتبار لازم و راه اندازی هفت سرای محله برای امسال پیش بینی کرده ایم.

وی ادامه داد: اختصاص ۲۷ میلیارد تومان اعتبار برای تعمیر و تجهیز اماکن فرهنگی و ورزشی کرج دیگر اقدام مدیریت شهری برای جبران آسیب های کرونا در کرج است .

اشتری گفت: افزون بر اختصاص این اعتبار برنامه های متنوعی برای شاداب سازی اجتماعی در مناسبت های مختلف کرج از جمله دهه کرامت پیش بینی شده است.

رییس سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری کرج بیان کرد: امسال اجرای طرح افزایش مشارکت پذیری شهروندان درقالب برنامه های فرهنگی ، اجتماعی ، ورزشی و زیر بنایی در محله های کرج توسط سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری شتاب می گیرد.

وی با اشاره به برگزاری برنامه های دهه کرامت در کرج افزود: برگزاری همایش دختران در تالار شهیدان نژاد فلاح و برگزاری مسابقه فرهنگی ورزشی با حضور ۳۷۰ پدر و دختر از جمله برنامه های این هفته خجسته است.

کلانشهر کرج با ۱۰ منطقه شهری حدود یک میلیون و۸۰۰ هزار نفر جمعیت دارد.

آخرین اخبار
دامنه دات آی آر