کدخبر: 299 سه‌شنبه، 28 اردیبهشت 1400 - 14:25 299 پرینت خبر
محمدجواد آذری جهرمی، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات:

تضمین کیفیت و پایداری شبکه ارتباطی در زمان برگزاری امتحانات

image

وزیر ارتباطات و فناوری از سازمان تنظیم مقررات خواست کیفیت و پایداری شبکه‌های ارتباطی کشور در زمان برگزاری آزمون‌های پایان سال دانش‌آموزان و دانشجویان تضمین شود.

به گزارش روشنای راه، «محمدجواد آذری جهرمی» در دستوری خطاب به «حسین فلاح جوشقانی»، معاون وزیر و رئیس سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی، خواستار تضمین کیفیت و پایداری شبکه‌های ارتباطی کشور در زمان برگزاری آزمون‌های پایان سال دانش‌آموزان و دانشجویان شد.  

آذری جهرمی خواستار اعلام آماده‌باش به اپراتورها و ارائه‌کنندگان خدمات و شرکت ارتباطات زیرساخت، خودداری از هرگونه تغییر و یا به‌روزرسانی در شبکه در ساعات برگزاری آزمون‌ها و موکول کردن آن به اوقات نیمه‌شب و در نهایت تشکیل کمیته‌ای جهت نظارت ویژه بر حسن انجام اقدامات فوق در ایام امتحانات شد.

بیش از یک سال است که با شیوع کرونا آموزش به سمت فضای مجازی حرکت کرده است. وزارت ارتباطات از روزهای آغازین پاندومی کرونا برای فراهم آوردن شرایط دسترسی تمام شهروندان به اینترنت تلاش کرد. افزایش ظرفیت پهنای باند اینترنت، احداث سایت‌های اینترنت، در نظر گرفتن بسته‌های رایگان برای آموزش مجازی و تدریس و عملیات ضربتی برای اتصال روستاها به اینترنت از جمله اقداماتی است که از سوی وزارت ارتباطات برای سهولت دسترسی به آموزش مجازی برای شهروندان فراهم شده است.

 

منبع: خبرگزاری ایرنا

آخرین اخبار
یادداشت
بیمه ملت
پایگاه خبری شهروندالبرز
پایگاه خبری نوژان نیوز
مؤلف نیوز
پایگاه خبری ویدانیوز