کدخبر: 290 دوشنبه، 27 اردیبهشت 1400 - 13:38 290 پرینت خبر
علی اصغر مونسان، وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی:

روابط‌عمومی‌ها به ایجاد فضای شفاف در جامعه کمک می‌کنند

image

وزیر میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی گفت: روابط‌عمومی‌ها نقش حلقه واسط را برای شکل‌گیری ارتباط سالم و روشن‌گرانه در جامعه ایفا کرده و بر همین سیاق، به ایجاد فضایی شفاف در جامعه کمک می‌کنند.

به گزارش روشنای راه، علی‌اصغر مونسان در پیامی در حساب کاربری خود در اینستاگرام، فرارسیدن ۲۷ اردیبهشت روز جهانی ارتباطات و روابط عمومی را به خانواده بزرگ و اثرگذار این عرصه تبریک گفت و اعتلای نقش و جایگاه نظام ارتباطات و اطلاع‌رسانی کشور را برای خدمت‌رسانی افزون‌تر به مردم آرزو کرد.

وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی اظهار داشت: توسعه شتابان ابزارها و فناوری‌های ارتباطی چنان تاثیر شگرفی بر مناسبات جهانی گذاشته است که دیگر هیچ رویداد و تحولی را نمی‌توان بدون آن در نظر گرفت.

وی بیان کرد: گسترش ارتباطات علاوه بر تسهیل و تسریع چرخه اطلاع‌رسانی، که عاملی مهم در پیشرفت جوامع محسوب می‌شود موجب هم‌گرایی ارتباطی میان ملت‌ها شده و درسایه این نزدیکی، نوعی برابری اطلاعاتی و فرهنگی را برای همگان فراهم کرده است.

مونسان تصریح کرد: در این میان روابط‌عمومی‌ها به عنوان یکی از اصلی‌ترین کانال‌های ارتباطی میان سازمان‌ها، مخاطبان و رسانه‌ها، بیش از پیش نقش حلقه واسط را برای شکل‌گیری یک ارتباط سالم و روشن‌گرانه در جامعه ایفا کرده و بر همین سیاق، به ایجاد فضایی شفاف در جامعه کمک می‌کنند.

 وی همچنین در حساب توییتری خود از روابط عمومی ها‬⁩ به عنوان حلقه واسط مردم و مسئولان یاد کرد و نوشت: اگر دستاوردهای وزارت میراث فرهنگی در رسانه‌ها دیده می‌شود و اگر تلاش‌های همکارانم در بخش‌های مختلف این وزارت به سمع و نظر مردم می‌رسد، نتیجه فعالیت همکاران من در روابط عمومی است. سپاسگزار آنها در معرفی ایران عزیز هستم. ⁧‫

 

منبع: خبرگزاری ایرنا

آخرین اخبار
پایگاه خبری شهروندالبرز
پایگاه خبری نوژان نیوز
مؤلف نیوز
پایگاه خبری ویدانیوز