کدخبر: 1210 دوشنبه، 24 آبان 1400 - 15:42 1210 پرینت خبر
زهرا شیخی، سخنگوی کمیسیون بهداشت مجلس:

نمایندگان بر اجرای قانون حمایت از معلولان تاکید دارند

image

سخنگوی کمیسیون بهداشت مجلس از استماع گزارش رئیس سازمان بهزیستی کشور در مورد برنامه‌ها و سیاست‌های این سازمان خبر داد و گفت: نمایندگان بر ضرورت توجه به اولویت‌بندی‌ها در سازمان مانند ایتام، کودکان و زنان بدسرپرست و اجرای قانون حمایت از معلولان تاکید کردند.

به گزارش روشنای راه، زهرا شیخی درمورد جلسه کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی از استماع گزارش رئیس سازمان بهزیستی کشور در مورد برنامه‌ها و سیاست‌های این سازمان خبر داد و افزود: نمایندگان بر ضرورت توجه به اولویت بندی ها در این سازمان مانند ایتام، کودکان و زنان بدسرپرست و بی سرپرست، زنان سرپرست خانوار و بدسرپرست و اجرای قانون حمایت از معلولان تاکید کردند.

 نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی اضافه کرد: اعضای کمیسیون  براین نکته تاکید دارند موادی که در برنامه ششم توسعه مغفول مانده است باید در برنامه هفتم توسعه مورد توجه و بازبینی قرار گیرد.

شیخی از انتخاب اعضای این کمیسیون برای حضور در کمیسیون مشترک  طرح تاسیس صندوق های ذخیره دانشگاهیان وزارتخانه های علوم، تحقیقات و فناوری و بهداشت، درمان و آموزش پزشکی خبر داد و افزود: روح الامینی، محسنی بندپی، فاضلی، آریان پور، محمدبیگی، سید مرتضی خاتمی، میرمحمدی و اسحاقی برای عضویت در کمیسیون مشترک این طرح انتخاب شدند.

 

منبع: خبرگزاری ایرنا

آخرین اخبار
پایگاه خبری نوژان نیوز
پایگاه خبری ویدانیوز