کدخبر: 1201 شنبه، 22 آبان 1400 - 13:21 1201 پرینت خبر
مهدی جمالی نژاد، معاون عمران و توسعه امور شهری و روستایی وزیر کشور:

مجوز بکارگیری ۵۳۹ نیروی قرارداد کارمعین برای شهرداری‌ها صادر شد

image

معاون عمران و توسعه امور شهری و روستایی وزیر کشور و رئیس سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌ها از صدور مجوز بکارگیری ۵۳۹ نیروی قرارداد کار معین برای تعدادی از شهرداری‌های استان‌های آذربایجان غربی، ایلام، خراسان جنوبی، سیستان و بلوچستان، کردستان، کرمان، فارس و هرمزگان خبر داد.

به گزارش روشنای راه، مهدی جمالی‌نژاد افزود: در این راستا مجوزهای بکارگیری ۱۴۶ نیروی قرارداد کارمعین برای شهرداری کرمان، ۹۵ نفر برای شهرداری بندرعباس و ۵۵ نفر برای شهرداری شیراز صادر شد.

وی ادامه داد: این مجوز از میان افراد واجد شرایط که به صورت غیرمستقیم در شهرداری‌ها در حوزه ستادی، مناطق و سازمان‌های وابسته در مشاغل کارمندی مشغول به کار بوده‌اند، بر اساس شاخص‌های تعیین شده شامل مدرک تحصیلی، سابقه خدمت و مصاحبه کتبی، به ترتیب نمره فصلی و رعایت شرایط احراز در سقف سهمیه تخصیصی سازمان اداری واستخدامی کشور اعطا شده است.

جمالی‌نژاد با اشاره به اینکه این مجوز در سال جاری برای تعدادی از شهرداری کلانشهرها، مراکز استان‌ها هم صادر شده، ابرازامیدواری کرد که با تسریع در ارسال اطلاعات مورد نیاز از سوی سایر شهرداری‌ها و دفاتر امور شهری و شوراهای استانداری‌ها، شاهد تسریع در روند اعطای مجوز به کارگیری نیروی قرارداد کار معین در شهرداری‌های کشور باشیم.

 

منبع: خبرگزاری ایرنا

آخرین اخبار
پایگاه خبری شهروندالبرز
پایگاه خبری نوژان نیوز
مؤلف نیوز
پایگاه خبری ویدانیوز