کدخبر: 1140 چهارشنبه، 12 آبان 1400 - 15:20 1140 پرینت خبر
علی جهانی، مدیرکل امور فرهنگی و اجتماعی سازمان تامین اجتماعی:

هدف اجلاس سراسری تجلیل از سرآمدان اقتصاد ایران توجه به تولید ملی است

image

مدیرکل امور فرهنگی و اجتماعی سازمان تامین اجتماعی گفت: هدف از برپایی اجلاس سراسری تجلیل از سرآمدان اقتصاد ایران توجه و اجرای بیانات مقام معظم رهبری درخصوص تولید ملی و جلب اعتماد مردم است.

به گزارش روشنای راه، علی جهانی افزود: سازمان تامین اجتماعی با هدف توسعه و ارتقاء سطح تعامل و ارتباط با صنعتگران و کار آفرینان و تقویت و حمایت از اشتغال پایدار و حمایت از توسعه کارآفرینی و پشتیبانی از نیروی کار و بالابردن سطح آگاهی و شفاف سـازی و پاسـخگویی به این قشر معزز در خصوص دستورالعمل ها و بخشنامه های این سازمان و توسعه همکاریهای همه جانبه با کارفرمایان در این اجلاس شرکت کرده است .

سازمان تامین اجتماعی در اجلاس سراسری تجلیل از سرآمدان اقتصاد ایران که با رویکرد اعطاء جایزه برند ملی، اعتماد ملی برگزار می شود، حضور دارد.

وی اظهار داشت: تامین اجتماعی به عنوان بزرگترین سازمان ارائه دهنده بیمه های اجتماعی در کشور و با گستردگی عملیاتی و تنوع کارکردها و شناسایی حوزه های سرمایه گذاری و با رویکرد نظام تعاملی، ارتباطی و هم افزایی و هم گرایی سازنده و دوسویه با شرکای اجتماعی به ویژه جامعه کارفرمایان در عرصه قانونگذاری ها ، تصمیم گیری ها و سیاست گذاری ها نقش آفرینی کرده تا با به کارگیری ظرفیت کنشگران، مشکلات را به صورت بهینه شناخته و پاسخگویی لازم را به آنها داشته باشد.

گفتنی است، بزرگترین گردهمایی سرآمدان اقتصاد ایران ۱۱آبان ماه سال جاری در مرکز همایش‌های بین المللی شهید بهشتی برگزار می‌شود.

 

منبع: خبرگزاری ایرنا

آخرین اخبار
یادداشت
بیمه ملت
پایگاه خبری شهروندالبرز
پایگاه خبری نوژان نیوز
مؤلف نیوز
پایگاه خبری ویدانیوز