کدخبر: 1138 چهارشنبه، 12 آبان 1400 - 15:12 1138 پرینت خبر
طی حکمی از سوی علی سلاجقه، معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان حفاظت محیط زیست؛

سرپرست معاونت تنوع زیستی سازمان حفاظت محیط‌زیست منصوب شد

image

معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان حفاظت محیط زیست در حکمی حسن اکبری را به عنوان سرپرست معاونت محیط زیست طبیعی و تنوع زیستی سازمان حفاظت محیط زیست منصوب کرد.

به گزارش روشنای راه، در حکم علی سلاجقه خطاب به اکبری آمده است: با توجه به مراتب شایستگی، تجارب ارزنده مدیریتی و سوابق اجرایی به موجب این حکم جنابعالی به سمت «سرپرست معاونت محیط زیست طبیعی و تنوع زیستی» منصوب می‌شوید. 

رییس سازمان حفاظت محیط زیست افزود: امید است با اتکال به خداوند متعال و اهتمام به «عدالت محوری»، «روحیه انقلابی»، «مردم داری»، «پاکدستی و فساد ستیزی»، «قانون مداری»، «مفاد عهدنامه مدیران دولت مردمی» و تعامل با سایر همکاران در تحقق اهداف سازمان مجدانه بکوشید.

سلاجقه تصریح کرد:‌ توفیقات آن جناب در انجام وظایف محوله، خدمت رسانی به مردم، تحقق آرمان های نظام اسلامی و به ویژه بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی را از درگاه خداوند متعال خواستارم.

حسن اکبری مدیر کلی حفاظت محیط زیست استان خراسان جنوبی، معاون فنی و کارشناس مسئول محیط طبیعی اداره کل حفاظت محیط زیست استان یزد را در کارنامه خود دارد.

پیش از این کیومرث کلانتری سمت معاون محیط زیست طبیعی و تنوع زیستی سازمان حفاظت محیط زیست را بر عهده داشت که پس از یک دوره طولانی بیماری، ۱۰ مهر ماه دار فانی را وداع گفت.

 

منبع: خبرگزاری ایرنا

آخرین اخبار
یادداشت
بیمه ملت
پایگاه خبری شهروندالبرز
پایگاه خبری نوژان نیوز
مؤلف نیوز
پایگاه خبری ویدانیوز