کدخبر: 1100 چهارشنبه، 05 آبان 1400 - 23:05 1100 پرینت خبر
ابوالفضل اینانلو، فرماندار فردیس:

بیمارستان فردیس دهه فجر به بهره برداری می رسد

image

فرماندار فردیس اعلام کرد که مسوولان دانشگاه علوم پزشکی استان البرز قول دادند تا دهه مبارک فجر امسال بیمارستان دولتی شهرستان فردیس را تکمیل و راه اندازی کنند.

به گزارش روشنای راه، ابوالفضل اینانلو در نشست شورای اداری شهرستان فردیس افزود:  اکنون یکی از بهترین بیمارستان های  استان البرز در فردیس در حال ساخت است که حدود ۹۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارد.

وی  ادامه داد: اعتبار برای ساخت این بیمارستان با سفر رییس جمهورپیشین دولت دوازدهم به استان البرز تامین شد که اکنون نیز به اعتبار بیشتری نیاز دارد.

 اینانلو اظهار داشت: فردیس بیشترین آمار مهاجرت را  دارد  و باید از نظر اجتماعی ، انتظامی و امنیتی  مورد توجه ویژه قرار گیرد.

وی با بیان اینکه فردیس با ۷۰۰ هزار نفر جمعیت زیرساخت های لازم را ندارد، افزود: فرمانداری فردیس در مکان استیجاری خدمات می دهد و این شهرستان جزو محروم ترین شهرستان های کشور از نظر استقرار ادارات و خیلی از منابع است.

فرماندار فردیس گفت: اکنون ۲ بیمارستان غیر دولتی  در این شهرستان  در حال ساخت که یکی از آنها امسال افتتاح می شود.

وی در خصوص افزایش سهمیه آب شرب برای شهرستان فردیس بیان داشت: قرار شد از آب سدهای طالقان و امیرکبیر سهمیه ای را برای این  شهرستان در نظر بگیرند.

وی به احداث تصفیه خانه فاضلاب شهری فردیس اشاره کرد و گفت: قرار شد از سهمیه شهرداری زمینی برای احداث تصفیه خانه فاضلاب شهری فردیس واگذار کنند با توجه به تراکم جمعیت و ساختمان نیاز است تصفیه خانه ساخته شود تا از پساب فاضلاب برای خنک کردن توربین های نیروگاه فردیس استفاده شود که الان با آب شرب این کار انجام می شود.

عملیات ساخت بیمارستان ۲۶۰ تختخوابی فردیس سال ۱۳۹۰ آغاز شده واکنون حدود ۹۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارد.

آخرین اخبار
پایگاه خبری شهروندالبرز
پایگاه خبری نوژان نیوز
مؤلف نیوز
پایگاه خبری ویدانیوز