کدخبر: 1029 چهارشنبه، 21 مهر 1400 - 18:13 1029 پرینت خبر
نورمحمد فردی، معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار البرز:

جمع آوری معتادان و متکدیان متجاهر در شهرستان کرج به قید فوریت

image

معاون سیاسی ،امنیتی و اجتماعی استاندار البرز گفت: جمع آوری معتادان و متکدیان متجاهر در شهرستان کرج به قید فوریت انجام شود.

به گزارش روشنای راه، نورمحمد فردی با بیان اینکه مراسم غبارروبی امام زاده حسن (ع) با حضور استاندار، معاونین وی و جمعی از مدیران ذیربط و معتمدین برگزار شد، افزود: در این مراسم یکی از زائرین مشکلات جمع آوری متکدیان و معتادین متجاهر را گزارش کردند.

وی ادامه داد:  بلافاصله در این خصوص با فرمانداری کرج هماهنگی لازم انجام شد و مقرر شد با توجه به اینکه مسوولیت ستاد ساماندهی، جمع آوری و نگهداری و مدیریت متکدیان با فرمانداری می باشد با حضور مدیران دستگاههای ذیربط نسبت به ساماندهی و نظارت و جمع آوری متکدیان اقدام لازم را معمول دارد. 

معاون استاندار البرز اضافه کرد: در هر صورت تامین امکانات و تجهیزات برای متکدیان به عهده شهرداری است و مدیریت و هماهنگی به عهده فرمانداری است که باید برابر دستور العمل ارسالی هرکدام از دستگاههای ذیربط با هماهنگی و در اجرای قانون وظایف مربوط به خود را انجام دهند. 

وی گفت: استان البرز یکی از معدود استان هایی است که فاقد مرکز ماده ۱۶ می باشد در این خصوص پیگیری های زیادی صورت گرفته که با حمایت، پشتیبانی و تدبیر استاندار همراهی و همکاری  اعضای شورای هماهنگی مواد مخدر محلی مناسب در ماهدشت به عنوان مرکز ماده ۱۶ تامین و  مورد بهره برداری قرار گرفت.

 اکنون  بعد از غربالگری بیش از ۲۲۵ نفر معتاد متجاهر، شناسایی، جمع آوری و در مرکز ماده ۱۶ کرج نگهداری می شود.

آخرین اخبار
یادداشت
بیمه ملت
پایگاه خبری شهروندالبرز
پایگاه خبری نوژان نیوز
مؤلف نیوز
پایگاه خبری ویدانیوز