کدخبر: 1019 سه‌شنبه، 20 مهر 1400 - 17:30 1019 پرینت خبر

درخواست سلاجقه از پلیس برای استفاده از پهپاد برای حفاظت از محیط‌زیست

image

معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان محیط زیست از پلیس اینترپل خواست تا این سازمان را در کنترل شکار، ورود و خروج پرندگان یاری کرده و از تکنولوژی‌های پهپادی و به روز برای حفاظت از محیط زیست استفاده شود.

به گزارش روشنای راه، علی سلاجقه در همایش و رزمایش یگان‌های حفاظت دستگاه‌های اجرایی افزود: مهم ترین بحث ما نفوذی ها هستند، براین اساس از پلیس اینترپل تقاضا داریم در این زمینه ما را یاری کند.

رئیس سازمان محیط زیست گفت: پدافند غیرعامل و نفوذی‌ها در بحث محیط زیست جدی است که البته با حضور یگان‌های حفاظت قدرت تصمیم گیری مدیران در این حوزه و حوزه‌های دیگر مانند اجرای پروژه‌ها افزایش یافته است.
 
سلاجقه ادامه داد: امنیت حیاتی مهم‌ترین مساله در محیط زیست است که همه امنیت‌های دیگر را شامل می‌شود و با تدبیری که اندیشیده شده ناجا برای پاسداشت این امنیت ایستاده است.

هفته نیروی انتظامی از ۱۷ مهرماه با شعار پلیس مقتدر، قانونمدار و امین مردم آغاز و ۲۳ مهر ماه با شعار پلیس، ولایتمداری، حفظ ارزش‌ها و جامعه ایمانی به پایان می‌رسد.
براساس روزشمار هفته نیروی انتظامی، ۱۸ مهر ماه با عنوان پلیس هوشمند، مشارکت عمومی، انضباط اجتماعی و ۱۹ مهر ماه با عنوان پلیس خدمتگذار، سرباز فداکار و امنیت پایدار نامگذاری شده است.

 ۲۰ مهر ماه نیز با عنوان پلیس، امنیت اقتصادی، پشتیبانی تولید و مانع زدایی و ۲۱ مهر ماه نیز با عنوان پلیس، پیشگیری اجتماعی، آموزش همگانی و امنیت اجتماعی نامگذاری شده است.

روزهای ۲۲ و ۲۳ مهرماه نیز به ترتیب با عنوان پلیس، تلاش جهادی، ایثار و شهادت و پلیس، ولایت مداری، حفظ ارزش ها و جامعه ایمانی نامگذاری شده است.

 

منبع: خبرگزاری ایرنا

آخرین اخبار
یادداشت
بیمه ملت
پایگاه خبری شهروندالبرز
پایگاه خبری نوژان نیوز
مؤلف نیوز
پایگاه خبری ویدانیوز