کدخبر: 707 یکشنبه، 24 مرداد 1400 - 23:20 707 پرینت خبر
حسین حاجی دلیگانی، سخنگوی کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس شورای اسلامی:

وعده زارع‌پور و آشتیانی در راه‌اندازی شبکه اطلاعات و ارتقای توان دفاعی

image

سخنگوی کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس شورای اسلامی گفت: وزیر پیشنهادی ارتباطات وعده داد ظرف ۲ سال شبکه ملی اطلاعات را راه‌اندازی کند و وزیر دفاع هم وعده ارتقای توان دفاعی کشور را داد.

به گزارش روشنای راه، حسین حاجی دلیگانی پس از نشست اعضای کمیسیون حقوقی و قضایی با عیسی زارع پور و محمدرضا آشتیانی سجادی وزیران پیشنهادی ارتباطات و دفاع، در جمع خبرنگاران گفت: نمایندگان موضوع راه اندازی شبکه ملی اطلاعات را مطرح کردند و وزیران پیشنهادی پاسخ داد که آنچه که وظیفه ما است را طی دو سال گام به گام و در ۷ گام و لایه انجام خواهیم داد.

عضو کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس شورای اسلامی، افزود: اعضای کمیسیون همچنین مشکلات ارتباطی تلفن‌های ثابت و عدم توسعه مخابرات را مطرح کردند که زارع پور قول داد در صورت رای اعتماد مجلس آنها را برطرف کند.

وی یادآور شد: همچنین اعضای کمیسیون در نشست با وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح موضوعاتی مانند توسعه و ارتقای کیفی و کمی صنعت هواپیماسازی، بازسازی و احیای شهرک‌های مسکونی ارتش و کارآمدی بیشتر صندوق بازنشستگی تامین اجتماعی نیروهای مسلح و کاهش وابستگی صندوق به خزانه و بودجه دولت را مطرح کردند و ایشان تاکید داشتند که باید کارآمدی صندوق افزایش یابد.

این نماینده مردم در مجلس یازدهم ادامه داد: وزیر دفاع هم ارتقای توان موشکی و دفاعی کشور و افزایش آمادگی های دفاعی را از اولویت های وزارت دفاع دانست.

 

منبع: خبرگزاری ایرنا

آخرین اخبار
یادداشت
بیمه ملت
پایگاه خبری شهروندالبرز
پایگاه خبری نوژان نیوز
مؤلف نیوز
پایگاه خبری ویدانیوز