کدخبر: 536 چهارشنبه، 09 تیر 1400 - 18:23 536 پرینت خبر
مصطفی سالاری، مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی:

نسخه الکترونیکی تأمین اجتماعی تکمیل می‌شود

image

مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی گفت: به منظور اجرای مرحله نهایی نسخه الکترونیک از تمام ظرفیت‌های فنی تأمین اجتماعی و سایر شرکت‌ها استفاده خواهد شد.

به گزارش روشنای راه، مصطفی سالاری جلسه هفتگی پیگیری و پیشبرد پروژه نسخه الکترونیک که با حضور مدیران واحدهای درمان و فناوری اطلاعات سازمان تأمین اجتماعی برگزار شد، اظهار داشت: برای اتصال بیمارستان‌های دانشگاهی تابعه وزارت بهداشت، درمان وآموزش پزشکی به سامانه نسخه الکترونیک توافقات خوبی به دست آمده و امید است، در آینده نزدیک اتصال سامانه‌ها شروع شود.
وی افزود: در تنظیم و ابلاغ کدینگ دارویی و اتصال سامانه‌های بیمارستانی نیز پیشرفت طرح با وزارت بهداشت قابل توجه بوده و از مدیران درمان تأمین اجتماعی استان‌ها نیز انتظار می رود که با دانشگاه‌های علوم پزشکی همکاری کرده تا شرایط مطلوب برای مرحله نهایی نسخه الکترونیک و حذف کامل نسخه‌های کاغذی به زودی اجرایی شود. 
سالاری گفت: شرکت خدمات ماشینی تأمین از توان و ظرفیت سایر شرکت ها نیز استفاده می‌کند و با توجه به خرید تجهیزاتی که به سرعت در حال انجام است، با اتصال سامانه‌های بیمارستان‌های دانشگاهی به سامانه نسخه الکترونیک ظرفیت فنی مورد نیاز برای پاسخگویی به نیاز بیمارستان‌های دانشگاهی فراهم شده است.
وی از تلاش و همکاری واحدهای مختلف سازمان تأمین اجتماعی، بویژه همکاری حداکثری اعضای هیأت مدیره این سازمان در زمینه تسریع و انجام سازوکارهای قانونی در کوتاه‌ترین زمان ممکن، قدردانی کرد و گفت: پروژه نسخه الکترونیک یکی از مهمترین و کلیدی‌ترین برنامه‌های در دست اقدام سازمان تأمین اجتماعی بوده و همه بخش‌های این سازمان تلاش خود را برای اجرای موفق و تکمیل این پروژه به کار گرفته‌اند.
مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی استفاده از بهترین متخصصین حوزه IT و نگاه تخصصی به این حوزه را رمز پیشرفت و موفقیت این سازمان در حوزه فناوری اطلاعات بیان کرد و گفت: این سازمان در کنار تأمین مالی و تجهیزات مورد نیاز باید بهترین نیروها و شرکت ها را دعوت به همکاری کرده تا پروژه‌های بزرگی همچون نسخه الکترونیک با موفقیت به اجرا گذاشته شود.

به گفته وی، نیازهای فنی حوزه‌های نرم افزاری و سخت افزاری هم به سرعت درحال برآورده شدن است تا با اتصال سامانه‌های الکترونیکی بیمارستان‌های دانشگاهی به سامانه نسخه الکترونیک تأمین اجتماعی گام نهایی و تکمیل کننده پروژه بزرگ نسخه الکترونیک با موفقیت برداشته شود. 

سامانه نسخه الکترونیک سازمان تأمین اجتماعی در دسترس همه مراکز درمانی طرف قرارداد است و پزشکان اعم از طرف قرارداد و غیرطرف قرارداد می‌توانند با ثبت‌نام در سامانه نسخه الکترونیک سازمان به نشانی ep.tamin.ir و دریافت نام کاربری، نسبت به نسخه نویسی الکترونیک اقدام کنند.

 

منبع: خبرگزاری ایرنا

آخرین اخبار
یادداشت
بیمه ملت
پایگاه خبری شهروندالبرز
پایگاه خبری نوژان نیوز
مؤلف نیوز
پایگاه خبری ویدانیوز