کدخبر: 4480 پنجشنبه، 04 خرداد 1402 - 12:40 4480 پرینت خبر
قاسم عزیززاده گرجی، فرماندار بابل:

ثبت خاطرات راویان دفاع مقدس یک ضرورت است

image

فرماندار بابل گفت: راویان اگر خاطرات دفاع مقدس را به ثبت نرسانند افراد دیگر روایت ناصحیح را نهادینه می کنند.

به گزارش روشنای راه، قاسم عزیزاده گرجی به مناسبت سوم خردادماه در همایش سالگرد فتح خرمشهر در جمع راویان دفاع مقدس بیان کرد: آن چیزی که امروز برای نسل آینده ضرورت دارد روایت درست رزمندگانی است که در دفاع مقدس حضور داشته و رشادت های زیادی از خود نشان داده اند.

وی اضافه کرد: این رزمندگان می توانند با روایت صحیح خود در تنویر افکار عمومی بسیار اثرگذار باشند، که در غیر این صورت افراد غیر متخصص در این حوزه وارد شده و روایت های ناصحیح را به ثبت می رسانند.

فرماندار بابل اظهار داشت: روایت گری در حوزه روشنگری نقش ممتازی دارد و در کاروان های راویان نور اثربخشی روایت راویان برهمگان ثابت شده است.

وی افزود: روایت های رشادت های رزمندگان اسلام براساس مقتضیات سنی مخاطبان باید برنامه ریزی شود و کودکان و نوجوانان از جمله مهمترین مخاطبان این روایت ها می باشند.

این مقام مسوول گفت: استمرار در این کار زمینه جریان سازی را فراهم می کنند و با تبدیل شدن به یک فرهنگ در دل و جان مخاطب اثربخش می باشند.

عزیززاده گرجی بیان کرد: امروز ما باید به سراغ جوانانی برویم و با روش های تبلیغی جدید رشادت های رزمندگان دفاع مقدس و فاتحین خرمشهر را برای آنان تشریح کنیم.

فرماندار بابل گفت: شهرستان بابل ۶۰ شهید در عملیات بیت المقدس تقدیم کشور کرده است و در حال حاضر سرداران بزرگی در این شهر حضور دارند که از فرماندهان و مبارزان در آزاد سازی خرمشهر از چنگال رژیم بعثی بودند.

 

منبع: خبرگزاری ایرنا

آخرین اخبار
پایگاه خبری شهروندالبرز
پایگاه خبری نوژان نیوز
مؤلف نیوز
پایگاه خبری ویدانیوز