کدخبر: 4476 پنجشنبه، 04 خرداد 1402 - 10:20 4476 پرینت خبر
مرتضی ولی پوری، معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار البرز:

مشکلات دانشجویان البرز به جد پیگیری می شود

image

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار البرز گفت: مشکلات دانشجویان این استان به جد پیگیری می شود و برای این منظور بازدیدهای دوره ای در دستور کار قرار دارد.

به گزارش روشنای راه، "مرتضی ولی پوری" در نشست کمیسیون دانشجویی استان البرز افزود: این کمیسیون برای رفع مسایل دانشجویی و مشکلات مربوط به دانشگاه های استان همواره در تلاش است بنابراین دستگاههای اجرایی ملزم به اجرای مصوبات آن هستند.

وی بیان کرد: مسایل رفاهی، حمل و نقل، ساماندهی خوابگاه های دانشجویی از موضوعات مهمی است که باید تحت کنترل بوده و نیازهای دانشجویی دراین زمینه برطرف شود.

معاون سیاسی ،امنیتی و اجتماعی استاندار البرز در ادامه با بیان اینکه نظام سلطه برای سرکوب مظلومان از هر ابزاری استفاده می کردند و سعی در چپاول بیشتر ملت های مظلوم را داشتند، افزود: بیشتر کشورهای دنیا در هشت سال جنگ تحمیلی از عراق حمایت کردند اما اتحاد ملت ایران و رهبری امام خمینی (ره) بر آنان پیروز شد.

ولی پوری تصریح کرد: منافع دشمنان بعد از پیروزی انقلاب اسلامی به خطر افتاد برای همین جنگ را آغاز و استراتژی خود را بر مبنای ترور و توطئه بنا نهادند و این روند همچنان ادامه دارد.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری البرز گفت: اینک نیز دشمنان با راه اندازی جنگ ترکیبی می خواهند تا مردم از ارزش‌ها و آرمان‌های انقلاب دست بکشند اما ملت ایران با اتحاد و انسجام پیروز صحنه هستند که دشمنان از این انسجام وحشت دارند.

ولی پوری با بیان اینکه در حال حاضر، همکاری، تعامل و همفکری بسیار در سطح دانشگاه های استان البرز برقرار است، گفت: این تعامل و همفکری را باید توسعه داد و باهمکاری دستگاه های اجرایی مختلف مشکلات را مرتفع کرد .

آخرین اخبار
پایگاه خبری شهروندالبرز
پایگاه خبری نوژان نیوز
مؤلف نیوز
پایگاه خبری ویدانیوز