کدخبر: 248 شنبه، 18 اردیبهشت 1400 - 14:43 248 پرینت خبر
مهین فرهادی زاد،معاون توسعه ورزش زنان وزارت ورزش و جوانان:

طرح‌های توسعه‌ای ورزش زنان موفقیت‌آمیز است

image

معاون توسعه ورزش زنان وزارت ورزش و جوانان گفت: طرح‌های توسعه‌ای ورزش زنان در دولت تدبیر و امید با موفقیت انجام شده و با همت و جدیت مدیران استانی برنامه‌های سال جاری هم به خوبی پیش خواهد رفت.

به گزارش روشنای راه، مهین فرهادی‌زاد در نشست مجازی تخصصی مدیران کل استانی اهمیت توسعه ورزش بانوان را مورد توجه قرار داد و با ابراز رضایت از فعالیت حوزه‌های استانی در این بخش، به تبیین طرح‌ها و برنامه‌های ویژه ورزش زنان در سال جاری پرداخت.

معاون ورزش زنان وزارت ورزش و جوانان، طرح سنجش قامتی زنان روستایی و توانمند سازی ۲هزار مدیر برای ورود به چرخه توسعه اجرای طرح‌های ورزش  را از جمله طرح‌های موفق ورزش زنان عنوان و ابراز امیدواری کرد که طرح‌های توسعه‌ای ورزش زنان در استمرار جدیت مدیران استانی به خوبی در سال جاری هم اجرا شود.

فرهادی‌زاد به اهمیت ایجاد فضای فرهنگی و بهره‌مندی از ورزشکاران زن در عرصه‌های ورزشی و فرهنگی اشاره کرد و افزود:  اثرات فرهنگی مهم حضور زنان ورزشکار با حجاب اسلامی در میدان‌های بزرگ ورزشی قابل توجه است.

معاون وزیر ورزش این را هم گفت که بخش قابل توجهی از فعالیت‌های ورزشی زنان در استان‌ها و شهرستان‌ها صورت می‌گیرد که حمایت مدیران استانی از حضور موفق بانوان ورزشکار باید ادامه یابد.

 

منبع: خبرگزاری ایرنا

آخرین اخبار
یادداشت
بیمه ملت
پایگاه خبری شهروندالبرز
پایگاه خبری نوژان نیوز
مؤلف نیوز
پایگاه خبری ویدانیوز