کدخبر: 1159 یکشنبه، 16 آبان 1400 - 12:59 1159 پرینت خبر
عباس دادخواه، شهردار آبیک:

به زودی بوستان تفریحی ورزشی و فرهنگی بعثت تکمیل و مورد بهره برداری قرار میگیرد

image

شهردار آبیک به همراه مدیران شهرداری از امکانات بوستان تفریحی ورزشی بعثت باز دید کرد.

به گزارش روشنای راه، در این بازدید شهردار آبیک از تکمیل بوستان تفریحی و ورزشی بعث خبر داده و اظهار کرد: با توجه به اینکه پارک ها، بوستان ها و فضای سبز از یک سو موجب بهبود وضعیت زیست محیطی شهر و از سوی دیگر شرایط مناسبی برای گذراندن اوقات فراغت شهروندان فراهم می کنند باید کمک کنیم چنین فضاهایی در سطح شهر آبیک توسعه و گسترش یابد.

دادخواه افزود: بوستان بعثت به جهت موقعیت مکانی، تو پوگرافی و پتانسیل بی نظیر میتواند با تقویت زیر ساخت های خدماتی_ رفاهی به عنوان یک محل مهم در برگزاری رویدادهای مهم فرهنگی _ورزشی و تفریحی خانواده ها در شهر تبدیل شود.

شهردار آبیک در این بازدید ، بر لزوم تسریع در بررسی و ساماندهی وضع موجود این بوستان در راستای ارتقای سطح کیفی و استفاده شهروندان تاکید کرده و گفت: تلاش خواهیم کرد با بازسازی و نوسازی این نوع اماکن کمک کنیم شهر در فضای مناسبی قرار گیرد و در این زمینه همکاری و حفظ و نگهداری اموال عمومی نیز با همراهی شهروندان باید بیش از گذشته باید صورت پذیرد تا بتوانیم با توسعه امکانات رفاهی شهری گامی بلند در جهت ایجاد طراوت و نشاط شهری که حق شهروندان است برداریم.

دکتر دادخواه شهردار آبیک همچنبن در بازدید از جایگاه زباله شهر گفت: در این بازدید مسائل و مشکلات جمع آوری و انتقال زباله به سایت محمد آباد قزوین مورد بررسی قرار گرفت.

وی ادامه داد: باید فرهنگ سازی های لازم در زمینه تفکیک زباله در سطح شهر به عمل آید تا در آینده شاهد تحولات خوبی در بخش جمع آوری زباله در سطح شهرمان باشیم.

وی ادامه داد: همچنین باید شهروندان در ساعات به خصوصی که از سوی مدیریت شهری اعلام می شود زباله های خود را درب منازل خود و یا در مخازن زباله قرار دهند.

این مسوول تصریح کرد: تلاش خواهیم کرد فعالیت های خوبی در این زمینه رخ دهد که در این زمینه همراهی و همکاری شهروندان بسیار راهگشا خواهد بود.

آخرین اخبار
یادداشت
بیمه ملت
پایگاه خبری شهروندالبرز
پایگاه خبری نوژان نیوز
مؤلف نیوز
پایگاه خبری ویدانیوز