کدخبر: 1147 پنجشنبه، 13 آبان 1400 - 14:37 1147 پرینت خبر
حسن شجاعی نسب، جانشین فرمانده انتظامی استان خراسان جنوبی:

سرکرده باند قاچاق مواد مخدر در شرق کشور دستگیر شد

image

جانشین فرمانده انتظامی استان خراسان جنوبی گفت: در عملیات ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان سرکرده باند قاچاق مواد مخدر در شرق کشور دستگیر و از اعضای این باند ۱۵۳ کیلوگرم تریاک کشف شد.

به گزارش روشنای راه، سرهنگ حسن شجاعی‌نسب اظهار داشت: ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر خراسان جنوبی در راستای دومین مرحله از طرح ارتقای امنیت اجتماعی اخباری را دریافت کردند که سرکرده یکی از باندهای قاچاق مواد مخدر در شرق کشور قصد دارد با ۲ دستگاه خودروی تیزرو، محموله مواد مخدر را به شهرهای مرکزی کشور منتقل کند که موضوع پیگیری شد.

وی افزود: با اشراف اطلاعاتی پلیس مبارزه با مواد مخدر، سرکرده به همراه اعضای این باند که با ۲ خودروی پژو در حال تردد در محورهای مواصلاتی شهرستان بیرجند بودند، شناسایی و به آنان دستور ایست داده شد.

جانشین فرمانده انتظامی استان خراسان جنوبی گفت: اعضای باند قاچاق مواد مخدر با مشاهده ماموران پلیس بر سرعت خودروها افزودند و متواری شدند که ماموران پلیس پس از چند مرتبه اخطار به آنان با استفاده از قانون به‌کارگیری سلاح ۲ سواری پژو را مورد هدف قرار دادند و خودروها را متوقف کردند.

وی اظهار داشت: پس از توقف خودروها سرکرده باند قاچاق مواد مخدر و ۲ نفر از اعضای این باند دستگیر شدند و در بازرسی از خودروها ۱۵۳ کیلوگرم تریاک کشف شد.

سرهنگ شجاعی‌نسب با بیان اینکه متهمان دستگیر شده با تشکیل پرونده به مقام قضایی معرفی و روانه زندان شدند افزود: پلیس با اشراف اطلاعاتی همه تحرکات اعضای باندهای قاچاق مواد مخدر را رصد می‌کند و اجازه جولان و ناامنی به افراد شرور و قاچاقچیان مواد مخدر نخواهد داد.

 

منبع: خبرگزاری ایرنا

آخرین اخبار
یادداشت
بیمه ملت
پایگاه خبری شهروندالبرز
پایگاه خبری نوژان نیوز
مؤلف نیوز
پایگاه خبری ویدانیوز