کدخبر: 1133 سه‌شنبه، 11 آبان 1400 - 14:16 1133 پرینت خبر
حسین رحیمی، فرمانده انتظامی تهران بزرگ:

با تمام توان با ناهنجاری‌های اجتماعی مقابله می‌کنیم

image

فرمانده انتظامی تهران بزرگ گفت: با تمام توان با همه مظاهر پدیده‌های ناهنجار اجتماعی، با اولویت مبارزه با معتادان متجاهر مقابله می‌کنیم.

به گزارش روشنای راه، سردار حسین رحیمی در حاشیه جلسه قراگاه اجتماعی که در استانداری تهران برگزار شد، طی سخنانی در جمع خبرنگاران، ضمن قدردانی از استاندار تهران که قرارگاه اجتماعی را تشکیل داده، و شهردار متدین و ولایی که با قدرت پای کار آمده است، افزود: نیروی انتظامی به عنوان مجری که کف میدان باید عمل کند، بازوی اجرایی این دستگاه ها است.

سردار رحیمی اذعان داشت:در بحث متکدیان و کودکان خیابان ( دارای گروه و باند) که بر سر چهارراه‌ها می آیند پلیس با تسلط و اشرافی که بر روی این گروه ها، باندها و افراد دارد قطعا به محض فراهم شدن بسترهای لازم که زحمت آن به عهده استاندار و شهردار است آمادگی کامل برای برخورد و جمع آوری این افراد را دارد.

فرمانده انتظامی تهران بزرگ در خصوص متکدیان نیز اذعان داشت: در جمع آوری های صورت گرفته مشخص شد بخش زیادی از تکدی گران از اتباع بیگانه هستند آنها نیز فعلا شهروند ما هستند اما برابر قانون با آنها برخورد می شود.

سردار رحیمی گفت: باید پایتخت را به عنوان یک الگو برای کل شهرهای کشور آماده‌سازی کرد.

وی همچنین در خصوص تغییر ساعت فعالیت اصناف نیز گفت: قبل از اینکه هر اتفاقی صورت بگیرد باید امنیت، نظم و آرامش آن فراهم شود، در واقع ما باید بسترهای لازم را فراهم کنیم.

 

منبع: خبرگزاری ایرنا

آخرین اخبار
پایگاه خبری شهروندالبرز
پایگاه خبری نوژان نیوز
مؤلف نیوز
پایگاه خبری ویدانیوز