کدخبر: 1124 دوشنبه، 10 آبان 1400 - 12:37 1124 پرینت خبر
کمال هادیانفر، رئیس پلیس راهور نیروی انتظامی:

پیامک‌های بدون شناسه و شماره قبض جریمه خودرو اعتبار ندارد

image

رییس پلیس راهور نیروی انتظامی گفت: پیامک های ارسالی تخلف به دارندگان خودروها که فاقد شناسه و شماره قبض پرداخت است هیچگونه اعتباری نداشته و نیازی به پرداخت ندارد.

به گزارش روشنای راه، سردار سید کمال هادیانفر با بیان اینکه در برخی اوقات برای خودروهای متوقف در پارکینگ منازل یا از طریق شهرهای دیگر برای دارندگان وسیله نقلیه پیامک جریمه ارسال می شود، افزود: برای اینگونه موارد احتمالی طی سالجاری طرح هایی در ۵ مرحله به انجام رسانده ایم که برای مردم ایجاد مزاحمت نکند.

وی با تاکید بر اینکه پیامک اول بدون شناسه و شماره قبض هیچگونه اعتباری نداشته و نیازی به پرداخت مبلغ ندارد، گفت: اشخاصی که شماره پلاک خود را مخدوش می کنند و سبب اذیت و آزار برای دارندگان سایر خودروها می شوند در مرحله اول تذکر و مراحل بعد با پیگیری های لازم اعمال قانون خواهد شد.

هادیانفر با اشاره به اینکه مردم نگران دریافت اولین پیامک جریمه بدون شناسه و شماره قبض که فاقد هر گونه وجاهت قانونی است نباشند، افزود: در برخی اوقات پیامک هایی برای برخی از خودروها در دیگر شهرها صادر می شود که مردم نباید نگران این مهم باشند زیرا در مرحله چک اپراتوری که توسط پلیس انجام خواهد شد اینگونه موارد اصلاح می شود اما اگر پیامک دارای شماره قبض و شناسه پرداخت بود به این معنی است که این جریمه قطعیت داشته و باید پرداخت شود.

 

منبع: خبرگزاری ایرنا

آخرین اخبار
پایگاه خبری شهروندالبرز
پایگاه خبری نوژان نیوز
مؤلف نیوز
پایگاه خبری ویدانیوز