کدخبر: 1064 پنجشنبه، 29 مهر 1400 - 13:00 1064 پرینت خبر

آمادگی سرمایه گذاری فناوران هندی در استان البرز

image

مدیر عامل شرکت سرمایه گذاری میندا، در بازدید از کارخانه نوآوری و صنایع خلاق البرز، از آمادگی هند برای همکاری مشترک میان دو کشور خبر داد.

به گزارش روشنای راه، "آمیت بانکا" در این بازدید دوساعته، ضمن آشنایی با ظرفیت ها و توانمندی های نوآوری و فناوری در ایران گفت: شرکت سرمایه گذاری میندا آمادگی دارد با همکاری و مشارکت با شرکت دانش بنیان سیوان، به عنوان پلی برای ورود به بازارهای بین المللی محصولات تولید ایران نقش داشته باشد.

وی افزود: توانمندی های دیجیتال ایران در جهان ناشناخته است و همکاری مشترک میان دو کشور می تواند ظرفیت خوبی برای آشنا کردن جهان با این توانمندی ها باشد.

مدیر عامل شرکت سرمایه گذاری میندا با اشاره به توانمندی ها و ظرفیت های شرکت دانش بنیان سیوان گفت: نگاه اکوسیستمی و تنوع خدمات و محصولات این شرکت، از موضوعات جذاب برای همکاری است و در گام اول می توان شناسایی بازار در دو کشور و تدوین طرح های تجاری مناسب را در دستور کار قرار داد و با نگاه بلندمدت همکاری میان دو شرکت به زودی آغاز شود.

آمیت بانکا سرمایه گذاری انجام شده برای فعال سازی کارخانه نوآوری و صنایع خلاق البرز را قابل توجه دانست و گفت: فعالیت در زمینه مراکز نوآوری و شتاب دهنده های در حوزه دیجیتال نشانه دیگری از ظرفیت ها در تولیدات متنوع دیجیتال است.

مدیران ارشد کارخانه نوآوری و صنایع خلاق البرز، در این دیدار با معرفی ظرفیت های این مجموعه برای همکاری های بین المللی اعلام آمادگی کردند.

آخرین اخبار
یادداشت
پایگاه خبری نوژان نیوز
پایگاه خبری ویدانیوز