کدخبر: 1028 چهارشنبه، 21 مهر 1400 - 18:09 1028 پرینت خبر
میرهاشم موسوی، سرپرست سازمان تامین اجتماعی:

هدف نهایی برنامه‌های تحولی تامین اجتماعی خدمت به جامعه کارگری است

image

سرپرست سازمان تأمین اجتماعی گفت: نقطه هدف نهایی همه تلاش‌ها و برنامه‌های تحولی سازمان تامین اجتماعی خدمت‌رسانی به جامعه کارگری است.

به گزارش روشنای راه، میرهاشم موسوی در جلسه‌ای با اعضای کانون عالی انجمن‌های صنفی کارگران ایران اظهار داشت: تعامل و ارتباط مستمر با تشکل‌ها یکی از نیازها و اولویت‌های سازمان تأمین اجتماعی است و تعدادی کارگروه‌ نیز در این حوزه شکل داده تا تعامل دائمی بین سازمان و تشکل‌ها برقرار شود.

وی با بیان اینکه سازمان تأمین اجتماعی و تشکل‌های کارگری دارای اهدافی مشترک هستند، ادامه داد: همه ما می‌خواهیم، کارگران از خدمات مطلوب استفاده کنند. رسیدن به شرایط مناسب در همه خدمات تامین اجتماعی با هدف خدمت رسانی به کارگران نقطه هدف نهایی همه تلاش‌های و برنامه‌های تحولی است. دستور کار و هدف نهایی نیز ایجاد آینده‌ای مطلوب برای جامعه شریف کارگری است.

سرپرست سازمان تأمین اجتماعی همچنین با تأکید بر استفاده از ظرفیت تشکل‌های کارگری گفت: این سازمان تلاش حداکثری و همراهی با تشکل‌ها را برای تحقق مطالبات جامعه کارگری وظیفه خود می‌داند. در ارائه خدمات تامین اجتماعی به جامعه باید برای ارتقا خدمات و رفع مشکلات اقدام و ظرفیت‌های بیشتری برای خدمت به جامعه فراهم کنیم.

موسوی تعادل منابع و مصارف و تضمین خدمت رسانی در بلندمدت را از مهمترین اولویت‌های سازمان تأمین اجتماعی برشمرد و افزود: باید با اقدامات اصولی تعادل منابع و مصارف را در این صندوق برقرار و از ذخیره و سرمایه سازمان بهره بیشتری داشته باشیم.

وی مطالبه جامعه کارگری برای بهبود و ارتقاء خدمات درمانی تأمین اجتماعی را به حق دانست و ادامه داد: قطعا در حوزه درمان باید به نقطه‌ای برسیم که بیمار به‌جز مشکلات ناشی از بیماری، مشکل دیگری نداشته باشد و کارگر اگر نیاز به درمان داشت، محدودیتی نداشته باشد.

موسوی رفع مشکلات کشور و پیشبرد تمامی برنامه‌های تحولی را متکی به تلاش و کوشش جامعه شریف کارگری دانست و اظهار داشت: بالا رفتن ارزش پول ملی به تولید وابسته است و افزایش تولید تنها از طریق توجه بیشتر به کارگران شریف و زحمت کش جامعه قابل تحقق است.

سرپرست سازمان تأمین اجتماعی تاکید کرد: با نگاه مبتنی بر فرهنگ اسلامی، با همه توان و ظرفیت به دنبال خدمت به جامعه شریف کارگری بوده و خدمت به کارگران را برای خود وظیفه‌ای مقدس می‌دانیم.

در این جلسه اعضای کانون عالی انجمن‌های صنفی کارگران ایران نیز به بیان دیدگاه‌ها و نقطه نظرات خود پرداختند.

 

منبع: خبرگزاری ایرنا

آخرین اخبار
یادداشت
بیمه ملت
پایگاه خبری شهروندالبرز
پایگاه خبری نوژان نیوز
مؤلف نیوز
پایگاه خبری ویدانیوز