کدخبر: 1021 سه‌شنبه، 20 مهر 1400 - 17:35 1021 پرینت خبر
احمدعلی گودرزی، فرمانده مرزبانی ناجا:

جانبازان افتخار اسلام و ایران هستند

image

فرمانده مرزبانی ناجا به مناسبت هفته نیروی انتظامی در دیدار و دلجویی از سرباز وظیفه جانباز مرزبانی" عباس خزائی "در تهران، گفت جانبازان باعث سربلندی کشور و افتخار اسلام و ایران هستند.

به گزارش روشنای راه، سردار "احمدعلی گودرزی" فرمانده مرزبانی نیروی انتظامی جمهوری اسلامی با تجلیل از رشادت‌ها و دلاور مردی‌های جانباز سرافراز مرزبانی ناجا سرباز وظیفه "عباس خزائی" در دفاع از دستاوردهای انقلاب اسلامی گفت: انقلاب اسلامی هرچه دارد به برکت مجاهدت‌های شهدا و جانبازان است.

فرمانده مرزبانی ناجا در این دیدار، آرامش و اقتدار امروز ایران اسلامی مدیون رشادت‌ها و جانفشانی‌های شهدا و جانبازان عزیز ایران اسلامی دانست و گفت: جانبازان سند هویت فرهنگی و اجتماعی ایران اسلامی هستند که درس ولایت مداری و ایثارگری را از سقای کربلا آموختند.

سردار گودرزی با اشاره به فداکاری‌ها و از جان گذشتگی‌های عظیم این بزرگان در دفاع از مرزهای غرب کشور، تصریح کرد: قدردانی از اسوه‌های رشادت، شجاعت و ایثار که در راه ارزش‌های والای اسلام و در راه خدا بهترین هستی خود را نثار کردند از وظایف همه آحاد جامعه است.

وی تاکید کرد: انقلاب اسلامی هرچه دارد به برکت مجاهدت‌های شهدا وجانبازان است و مردم قدرشناس ما در هر برهه‌ای از زمان جان نثاری و ایثارگری جانبازان را الگو قرار داده و قدردان خدمات جانبازان سرافراز هستند.

فرمانده مرزبانی ناجا با تاکید بر صبر و استقامت جانبازان که باعث سربلندی و افتخار اسلام شدند، خاطر نشان کرد: همه ما قدردان ایثارگری‌ها و ازخود گذشتگی جانبازان سرافراز میهن اسلامی مان هستیم.

گفتنی است، سرباز وظیفه جانباز "عباس خزائی"  از کارکنان وظیفه هنگ مرزی بانه بود که حین پاسداری از مرزهای غرب کشور بر اثر برخورد با مین های به جامانده از جنگ تحمیلی به درجه والای جانبازی نائل آمد.

 

منبع: خبرگزاری ایرنا

آخرین اخبار
یادداشت
بیمه ملت
پایگاه خبری شهروندالبرز
پایگاه خبری نوژان نیوز
مؤلف نیوز
پایگاه خبری ویدانیوز