کدخبر: 1010 چهارشنبه، 31 شهریور 1400 - 15:21 1010 پرینت خبر
گامی دیگر در خدمت‌رسانی به دارندگان کارت اعتباری بیمه ملت (هوده کارت):

فروشگاه‌های زنجیره‌ای هایپرفامیلی به جمع پذیرندگان هوده‌کارت پیوست

image

با امضای قرارداد همکاری میان شرکت توسعه ارزش هوده و فروشگاه‌های زنجیره‌ای فامیلی، از این پس کلیه دارندگان کارت اعتباری هوده (بیمه ملت) می‌توانند از این فروشگاه‌ها در سراسر کشور به صورت اقساطی خرید کنند.

به گزارش روشنای راه، مدیرعامل شرکت توسعه ارزش هوده (کارت اعتباری بیمه ملت) با اعلام این خبر افزود: در راستای توسعه و گسترش خدمات و افزایش سطح رفاه دارندگان کارت اعتباری، بعد از فروشگاه شهروند، فروشگاه هایپرفامیلی به جمع پذیرندگان کارت اعتباری بیمه ملت پیوست.

فرشید مولاپور در توضیح این خبر بیان کرد: بر اساس این قرارداد، امکان خرید اقساطی از سبد متنوع کالایی شامل انواع مواد غذایی و پروتئینی، مواد شوینده و بهداشتی، خشکبار، حبوبات و... با کیفیت و قیمت مناسب در 4 قسط، بدون افزایش نرخ و بهره برای دارندگان کارت اعتباری هوده (بیمه ملت) فراهم شده است.

مدیرعامل شرکت توسعه ارزش هوده (کارت اعتباری بیمه ملت) در همین خصوص ادامه داد: بعد از هایپرفامیلی، فروشگاه‌های زنجیره‌ای اتکا و افق کوروش در دستور کار قرار دارد و به زودی به جمع پذیرندگان کارت اعتباری خواهند پیوست.

وی در بخش دیگری از سخنان خود گفت: فروشگاه‌های زنجیره‌ای فامیلی با 40 شعبه در 15 استان کشور با ارائه محصولات با کیفیت و قیمت مناسب آماده ارائه خدمات به دارندگان کارت اعتباری بیمه ملت (هوده کارت) است.

لیست شعب هایپرفامیلی در سایت این شرکت به نشانی https://hyperfamili.com/shop-locations قابل بازیابی است.

در پایان مدیرعامل شرکت توسعه ارزش هوده، به برنامه‌ریزی جهت گسترش همکاری با فروشگاه‌های آنلاین در این شرکت اشاره کرد و از راه‌اندازی فروشگاه آنلاین هوده‌شاپ به نشانی http://www.hoodehshop.com خبر داد و افزود: در این سایت کلیه دارندگان کارت اعتباری می‌توانند پس از ثبت‌نام، کالای درخواستی خود اعم از کالای دیجیتال یا لوازم خانگی را سفارش دهند و پس از اعلام قیمت کالا توسط کارشناسان هوده، نسبت به پرداخت اقساطی با کارت اعتباری خود اقدام و در آدرس اعلامی تحویل خواهد شد.

آخرین اخبار
یادداشت
بیمه ملت
پایگاه خبری شهروندالبرز
پایگاه خبری نوژان نیوز
مؤلف نیوز
پایگاه خبری ویدانیوز